Tek Katlı Prefabrik Evler

Teknolojik güvenli üretim modeli tek katlı prefabrik evlere en hızlı kurulum avantajı kazandırıyor. Çok sayıda ustayı arayıp bulma ve işçilik uygulamalarını geride bırakan yenilikçi sistem tercih edenlere bütçeden tasarruf sağlıyor.

Konforuyla yaşam boyu ailece mutluluğa dönüşüyor. Uzun yıllar hiç bakım gerektirmeden güvenle kullanılıyor. En iyi yalıtım performansıyla en az enerji harcamasıyla uzun kış geceleri prefabrik ev içerisini ayrı bir sıcaklık sarıyor. Sıcacık odanın penceresinden karın yağışını izlemek ayrı bir keyif veriyor.

Tek Katlı Prefabrik Evlerin Öne Çıkan 6 Avantajı

Müstakil konutta en çok tercih edilen tek katlı prefabrik ev modelinin öne çıkan 5 avantajı;

 • Hazır Mimari Proje: Tek katlı prefabrik evlerin her biri uzmanlarca kaşarlanmış onlarca modeli bulunur. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 gibi farklı planlardaki hazır evler arasında konut tarzınızı bulacaksınız. Her bir model mimari yerleşimden statiğe, elektrik tesisatından su tesisatına hazır projelendirilmiş durumda. Evinizi nerede inşa ettirmek isterseniz hazır projeyi alarak hemen ruhsat işlemlerini başlatabilirsiniz.
 • Güvenli Üretim: Tek katlı prefabrik evler yeni nesil teknolojide makine hatlarıyla donatılı modern tesislerde üretilir. Üretimde yapı güvenliğini tehdit eden kaynak uygulamalarına son verilmiştir. Cıvata somunlu ve geçmeli birleşim sistemi prefabrik evleri deprem gibi etkenlere karşı son derece güvenli hale getirmektedir.

Projesi uzmanlarca özel yazılım programda hazırlanan tek katlı prefabrik ev aynı sistemle çalışan modern hatlarda üretiliyor. Projedeki birebir detaylar bilgisayar sistemiyle teknolojik hatlardaki makinelere aktarılıyor. Üretim mimarların özgün tasarımlarının prefabrik eve tam yansımasıyla gerçekleştiriliyor.

 • Hızlı Üretim: Üretimi modern hatlarda bant sisteminde gerçekleştirilen hazır evler hızlı imalat süresiyle de öne çıkıyor. Fabrika üretim tesislerimiz 2+1 tek katlı prefabrik ev 80 m2 ortalamada günlük 20 adet imalat kapasitesine sahip.
 • Kolayca Taşıma: Ön üretimli sistemle imal edilen tek katlı prefabrik ev parçalı modelin verdiği avantajla istenilen her yere kolayca taşınabiliyor. Duvardan çatıya, pencere sistemlerinden kapılara varana kadar hazır üretilen bu evlerde ekstra malzemelere ihtiyaç duyulmuyor. Özellikle inşaat malzemesine ulaşımın zor olduğu köyler gibi yerleşim alanlarında parçalı sistem büyük avantaj sağlıyor. Modern tesislerden elektrik ve su tesisat malzemelerine varana kadar yüklenen prefabrik ev Türkiye’nin her yerine taşınabiliyor.
 • En Hızlı Kurulum: Prefabrik evler kurulum hızıyla öne çıkıyor. Diğer konut modellerine göre yüzde 70 daha hızlı inşa süresine sahip. Kurulum hızındaki en büyük etken yapı sisteminin ön üretimli ve cıvata somun birleşimine sahip olması kuşkusuz. Profesyonel ekiplerce gerçekleştirilen saha montaj uygulamaları günler içerisinde tamamlanıyor. Örneğin 3 kişilik bir ekip 2+1 plandaki 64 m2 evi iki günde, 3+1 plandaki 100 m2 bir evi de 3 günde kurulum yapmaktadır.
 • Usta ve İşçiliklere Son: Prefabrik evlerin öne çıkan önemli avantajlarından biri de ustalık uygulamalarına son veren yenilikçi sisteme sahip olmasıdır. Duvardan çatıya, kapıdan pencereye, tesisat ve boyamaya varana kadar çok sayıda işçilik firmamız profesyonellerince gerçekleştirilmektedir. Bu önemli avantaj prefabrik ev yaptırmak isteyenleri çok sayıda ustayı bir araya getirme sorunundan kurtarır. Üstelik her birine ayrı işçilik bedelleri ödemeden de kurtularak bütçe tasarrufuyla kazançlı çıkar.

Tek Katlı Ev Kurulumuna Hangi İşçilikler Dahil?

Konut inşası için gerekli çok sayıda işçilik uygulaması tek katlı prefabrik ev üretici firma profesyonellerince yapılmaktadır. Hazır evleri tercih edenler usta sorunlarından ve işçilik maliyetlerinden tasarrufla kazançlı çıkıyor.

Kuruluma dahil olan işçilikler;

 • Taşıyıcı direkler ve duvar bloklarının kurulumu
 • Çatı makaslarının montajı
 • Çatı örtüsünün kaplanması
 • Çatı yalıtım uygulaması
 • Kapı ve pencerelerin montajı
 • Tavan kapamalarının yapılması
 • Elektrik tesisatlarının projeye göre çekilmesi
 • Anahtar, priz ve aydınlatma armatürlerinin takılması
 • Sıhhi su tesisatlarının projeye uygun çekilmesi
 • Atık su tesisat borularının montajı. Tesisatın ana şebeke bağlantısını kolaylaştıracak şekilde bina dışına çıkartılması.
 • Evin iç ve dış boya uygulamalarının yapılması üretici firma sorumluluğunda gerçekleştirilen işçilikler arasında yer alır.

Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları

Seçkin tasarımların sunulduğu tek katlı prefabrik ev modelleri ergonomisiyle konut keyfini yükseltiyor. İşçilikleri minimize eden yenilikçi üretim modeli ev fiyatlarına çok önemli ekonomi olarak yansıyor. Bütçelere ekstra tasarrufla kazanç sağlıyor.

Tek katlı prefabrik ev modelleri arasında minimal yaşam arzusuna özel 1+0 plandan 2+1, 3+1, 4+1 hatta 5+1 konut modelleri yer alıyor. Her biri geniş mekan sunumu ergonomisiyle öne çıkıyor.

1+0 Prefabrik Ev minimal yaşam tutkusuna özel

Tek katlı seçkin ev modellerimiz arasında 28 m2 minimal yaşam arzusunu gerçekleştirmek isteyenlere özel planlara da yer verdik. Yapıya göre genişçe bir yaşam salonu, tuvalet ve banyo alanı bulunuyor. Evin önündeki veranda doğa ile iç içe yaşam keyfine özel.

2+1 Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

2+1 en fazla plan alternatifinin sunulduğu tek katlı prefabrik ev modelleri arasında yer alıyor. 2+1 plandaki hazır evler 45 m2 büyüklükten başlıyor. 51, 64, 73, 75, 82, 87 ve 95 m2 tek katlı prefabrik ev planları seçiminize özel.

2+1 İkiz Tek Katlı Prefabrik Ev Modeli

Seçkin modeller arasında geniş aile yaşamına özel geliştirilmiş konut modellerine de yer verdik. 2+1 ikiz tek katlı prefabrik ev modeli iki ailenin tek çatı altında iki ayrı yan yana daire yaşamına özel tasarlandı. Baba-oğul, abi-kardeş ve iki arkadaş bu ikiz hazır ev modelini seçerek birlikte yaşam ayrıcalıklarını sürdürebilirler. Aile bağları ve dostlukların pekiştirilmesine özel model 2+1 ikiz ev.

3+1 Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

3+1 prefabrik ev modelleri ferah iç mekan sunumu ile beklentilerin ötesinde konfora sahip. Bu plandaki ev modelleri 87 m2’den başlıyor. 3+1’de 97, 100, 103 ve 123 m2 hazır ev modelleri öne çıkıyor. 123 m2’de iki ayrı model sunumu yer alıyor. 3+1 tek katlı prefabrik evlerin en çok satan model ise 100 m2 konut.

Tek Katlı Prefabrik Ev Fiyatları Konut Bütçelerine Yansıyan Tasarruf

Güvenli, uzun ömürlü ve yeni nesil avantajlarıyla tek katlı prefabrik ev bütçe ekonomisiyle öne çıkıyor. Prefabrik ev fiyatlarının diğer konut modellerine göre yüzde 30 oranında çok daha ekonomik olduğunu belirtebiliriz.

Modern tesislerde kalite kontrol sisteminde ön üretimle hazırlanıyor. Üretimi tamamlandığında Tıra yüklenerek Türkiye’nin her yerine sevk edilebiliyor. Firma uzmanlarımızca günler içerisinde kurulum yapılıyor. Kurulum işçiliklerinin tamamı prefabrik ev fiyatlarına dahil edilmiş durumda.

Profesyonel ekiple fiyata dahil işçilik uygulamaları prefabrik ev fiyatlarının cazip olmasındaki en büyük etkenler arasında yer alıyor.

Tek Katlı Ev Fiyatlarına Dahil Olan İşçilikler;

 • Prefabrik evin mimari projesi, elektrik ve su tesisat proje çalışmaları
 • Nakliye aracından malzemelerin indirilmesi
 • Çelik taşıyıcı direklerin kurulumu
 • Duvar bloklarının montajı
 • Çatı çelik makas sistemlerinin montajlanması
 • Çatı altı OSB ve çatı üstü örtüsünün uygulanması
 • Dere ve yağmur oluklarının montajı
 • Çatı altı yalıtım işçilikleri
 • İç tavan kapamalarının montajı
 • Çelik kapı, iç oda kapısı ve PVC pencerelerin montajı
 • Elektrik tesisatının çekilmesi
 • Elektrik anahtar ve prizleriyle aydınlatma armatürlerinin montajı
 • Temiz su tesisatının yapılarak ana şebekeye bağlantı için evin dışına çıkarılması
 • Atık su tesisat borularının döşenerek merkezi kanalizasyon hattına bağlantı için evin dışına çıkarılması
 • Prefabrik evin dış cephe ve iş boya işçiliklerinin yapılması
 • Evin montaj sonrası beton zeminine çelik dübel bağlantılarla sabitlenmesi

Yukarıdaki işçilik uygulamalarının tamamı tek katlı prefabrik ev fiyatlarına dahil olan firma hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Standart uygulamalarla birlikte fiyata dahil müşteri tercihine özel hizmetler de bulunmaktadır. Müşterinin özel tercihine göre anahtar teslimi prefabrik ev montajı da gerçekleştirilmektedir.

Özel sözleşmeli anahtar teslimi tek katlı prefabrik ev fiyatlarına dahil edilen özel uygulamalar;

 • Zemin betonunun atılması
 • Zemin şap işçilik uygulamaları
 • Islak zemin seramik uygulamaları
 • Parke uygulamaları
 • Mutfak dolapları

Tek Katlı Prefabrik Ev Planları

2+1’den 4+1’e tek katlı prefabrik ev planları geniş mekan sunumu ve kullanım ergonomisiyle öne çıkıyor. Yapı modelinde çok az yer kaplayan çelik taşıyıcı sistemler konut iç planına maksimum genişlik olarak yansıyor. Çelik taşıyıcılar duvar blokları arasında görünmeden konutu en iyi mukavemetle ayakta tutuyor. Klasik konut modellerindeki devasa kolon ve kirişlerin mekanı daraltan uygulamalarının yerini prefabrik evlerde çelik taşıyıcılar alıyor.

Çok az yer kaplayarak taşıyıcı işlevini mükemmel şekilde gerçekleştiren çelikler iç mekanda alabildiğine ferah ortamlara kapı aralıyor. Bu nedenle tek katlı prefabrik ev planlarının her birine bu ferahlık yansıyor. İlk girişte alabildiğine geniş ortamıyla göze ferahlık iç duyguya konfor hakim oluyor.

2+1 Evde En Geniş Salon

Prefabrik evlerin çok az yer kaplayan çelik taşıyıcı sistemlerinin sağladığı imkanla salonlar maksimum genişliğe ulaşıyor. Klasik konut modellerine göre prefabrik ev planları bürüt ve net farkı yok denecek kadar az. Klasik evlerdeki kolon ve kirişler ev planına genişlik olarak yansıyor.

80 m2 ortalamasındaki 2+1 prefabrik ev modellerinde bile salon genişliği 40 m2’leri buluyor. Ferah iç mekan sunumu konut içerisinde yaşayanlara ayrı bir huzur ve iç rahatlığı veriyor.

2+1 Ev Odaları

Prefabrik ev planlarında en küçük yaşam alanlarını ifade eden odalar da ferah mekan konforundan nasibini alıyor. Klasik betonarme tarzı konut modellerindeki dar odalar prefabrik evlerde yerine geniş oda konseptlerine bırakıyor.

Ferah Mutfaklar Prefabrik Ev Planlarında

Hanımlar için en önemli yaşam alanlarından biri de evin mutfağı. Günün evde bulunulan zamanının önemli kısmı mutfakta leziz yemekler hazırlamak için geçer. Tek katlı prefabrik ev planlarının çoğunda bu durum dikkate alınarak mutfak veranda bağı kurulmuştur. Mutfak özellikle verandaya yakın olarak ev planına yerleştiriliyor ki kullanım ergonomisi rahatlasın konfora dönüşsün.

Veranda Prefabrik Evin Doğayla Bağlantısı

Veranda prefabrik tek katlı ev projelerinin vazgeçilmezleri arasında. Doğa ile iç içe yaşamla ev arasında en önemli bağlantıdır veranda. Bu nedenle prefabrik ev planında mutlaka yerini alır. Özellikle yaz kullanımlarında prefabrik evde yaşam verandayla bir tutkuya dönüşür.

2+1 Tek Katlı Prefabrik Ev Planında Neler Var?

45 m2’den 102 m2 aralığına çok sayıda konut modelinin yer aldığı 2+1 prefabrik ev planı aile yaşamına özel bölümler içeriyor. Planlarda geniş ve ferah iç mekan öne çıkıyor. En küçük planda bile ev içindeki salon ve odalar oldukça ferah yerleşimde.

Örneğin 45 m2 2+1 Nostalji ev planında evin içerisine genişçe verandadan giriş sağlanıyor. Ana kapıdan girişte Amerikan tarzı salon yerleştirilmiş. Salonun sol kısmı oturma alanı sağ kısmı ise mutfağa ayrılmış. Mutfak için ayrı bir bölme yapılmayarak salonunun ferah kalması amaçlandı. Arkada iki küçük yatak odası en iyi kullanım ergonomisinde plana yerleştirilmiş. Sağ orta kısımda WC ve duşa yer verilmiş.

2+1 Yayla 73 m2 tek katlı prefabrik ev geniş verandasıyla öne çıkıyor. Bu evin mimari yerleşim planı hoş tabiriyle kutu gibi düzenli. Verandadan içeri girdiğinizde salon, mutfak ve odalara kapılar burada yer alan antreden açılıyor. Sağda mutfak verandaya pencere vasıtasıyla bağlanmış. Girişe göre solda 20 m2 salon planda yerini almış. Arkada iki ayrı oda en iyi ergonomide plana yerleştirilmiş. Sol orta kısımda da tuvalet ve duşa yer verilmiş.

82 m2 2+1 prefabrik ev tek katlı planıyla en çok satan modeller arasında. 22 m2 salonu, 10 m2 mutfağı ve iki ayı yatak odasıyla bir ailenin barınma ihtiyacını en iyi ergonomide karşılıyor.

3+1 Tek Katlı Prefabrik Ev Planında Neler Var?

3+1 ev planları salon + 3 ayrı yatak odasına sahip. Mutfak ve WC duş evin diğer iç bölmeleri arasında. 3+1 plandaki hazır evlerin ön çıkan bölmelerinden biri diğer planlardaki gibi verandası.

3+1 tek katlı prefabrik ev planları arasında 87, 97, 100, 103 ve 123 planlar öne çıkıyor. 100 metrekare 3+1 ev serinin en çok ilgi gören modelleri arasında.

100 m2 3+1 prefabrik ev planındaki modelde eve giriş öndeki verandadan geçilerek yapılıyor. Çelik kapıdan içeri girildiğinde sola 22 m2 büyüklükteki salonunun kapısı açılıyor. Antrenin sağ kısmında ise önde mutfak hemen bitişiğinde ortaya doğru yatak odası bulunuyor. Arka tarafta sağlı sollu biri 16 m2 iki ayrı yatak odasına yer verilmiş. 16 m2 odaya ilave olarak ebeveyn banyo eklenmiş. İki odanın plana göre ortasında Tuvalet ve duş yer alıyor.

 123 m2 Alaçatı 2+1 ev planında verandaya ayrı bir önem verilmiş. Veranda büyüklüğü tam 22 m2. İstendiğinde cam balkon ve benzeri uygulamalarla veranda kapatılabilmektedir. Bu planda veranda sol kısma alınmış. Verandadan içeri girildiğinde tüm yaşam alanlarına açılan 11 m2 fonksiyonel bir antre bulunuyor. Ön sağ bölümde 26 m2 genişçe bir salona yer verilmiş. Sağ ortada salona bitişik mutfak yer alıyor. Arkada sağlı sollu ve sağ ortada üç ayrı yatak odası planda yer verilmiş. Bu planda arka orta kısımda tuvalet ve banyoya ayrı bölümler ayrılmış.

Tek Katlı Prefabrik Ev 4+1

Müstakil konutta tek katlı evlerin tercih edilmesindeki temel etken doğayla iç içe bir yaşam. Tek katlı prefabrik evlerde 4+1 ve 5+1 mimari plandaki projeler tercih ediliyor. Özellikle geniş aileler 4+1 ve 5+1 plandaki prefabrik evleri beğenerek alıyor.

Tek Katlı Prefabrik Ev İç Dizaynı Nasıl Yapılır?

Hazır evlerin tasarımları özel yazılım programların kullanımıyla uzmanlarca bilgisayarda gerçekleştiriliyor. Kolon ve kiriş gibi mekanı daraltan taşıyıcılar yerine az hacimli çelik sistemlerin kullanılması iç dizaynı kolaylaştırıyor. Tek katlı prefabrik ev dizaynı kolon ve kirişlerin daraltıcı etsisinde kalmadan gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle tasarım mimarları prefabrik ev içi dizaynını mimari plana dönüştürürken sınırlamalardan uzaklaşır. Tasarımlarını özgürce ortaya koyarlar. 2+1 veya 3+1 fark etmeksizin bütün prefabrik evler iç dizayn ergonomisiyle konforu yaşatır.

Tek Katlı Modern Prefabrik Evlerde Yaşam

İç yerleşim konforu, ferah mekan sunumu ve yalıtım performansıyla tek katlı modern prefabrik evlerde yaşam ayrı bir mutluluk.

Prefabrik evlerde inşa ettiğimiz evlerin konforunu deneyimleyen müşterilerimizin görüşlerinden yansımaları sizlerle paylaşıyoruz:

 • “Bursa’nın Orhangazi ilçesinde adımıza kurulum yaptığınız 2+1 prefabrik evden çok memnun kaldık. Satıştan kuruluma, boyaya kadar tüm ekiplerinize teşekkür ederim.” Ömer Kasap
 • “Değerli firma yöneticisi; geçtiğimiz Kasım ayında satın aldığımız evin kurulumu tamamlandı. Satış ekibinizden Yusuf Bey ve Montaj lideri Fatih Bey ve ekibinden çok memnun kaldık. Ev beklentilerimizin bile üzerinde çok iyi çıktı. Özellikle çalışanlarınızın her aşamada profesyonel nezaketi şirketlerine olan inanç ve güvenleri dikkatimi çekti. Bu zamanda böyle bir çalışan sadakatine ancak markaya olan güven sayesinde ulaşılabilir. Bir kez daha firma ailenize bana böyle güzel ve kaliteli bir evi kısa sürede kazandırdığınız için teşekkürlerimi iletmek isterim.” Gökhan Şenyıl, Çanakkale
 • “Hikayemiz böyle başladı. Gemlik Şükriye köyünde evimiz olmasına rağmen ikinci eve ihtiyaç duyduk. Ailecek betonarme mi olsun prefabrik mi olsun derken tüm araştırmalarımız için 5 ay gibi bir süreç geçirdik. Prefabrik yapan birçok firma ile görüştüm. Türkiye’deki tüm şirketlerle konuştum. İnternetten firmanıza ulaştım. Annemi de yanımı alarak arabaya bindik ve kendimizi Bursa satış ofisinizde bulduk. Evet dedik ve sözleşmeyi imzaladık. Tüm firma çalışanlarınıza teşekkür ederiz bizleri ev sahibi yaptınız. İyi ki araştırmışız sonunda en doğruyu bulmuşuz. Teşekkürler.” Pelin Pir
 • “Firmanızın Antalya şubesinden almış olduğum evime yerleştim. Memnuniyetimi bildirmek isterim.” İnsan Küçükkahraman
 • “Tereddütsüz arkadaşlara önerebileceğim kurumsal firmasınız. Siparişten evin kurulum aşamasına kadar kusursuz hizmet veren, iş takibi mükemmel satış ekiplerinize ve profesyonel montajcılarınıza teşekkür ederim. İnşallah yeni siparişlere vesile oluruz, iyi ki varsınız.” Kasım Şahin
 • “Merhaba, Ben İsmail Ayrulu. Burdur ili Bucak ilçesinden yazıyorum. Antalya satış ofisinizden almış olduğum 82 m2 2+1 ev tercihim oldu. Evim sorunsuz kurulum yapıldı ve boya işçilikleri tamamlandı. Çok teşekkür ederim.”

Tek Katlı Lüks Prefabrik Evler         

Modern mimari tasarımların uzmanlıkla özgürce yansıtıldığı tek katlı lüks prefabrik evler beklentilerin çok ötesinde konforda. Tasarımı özel yazılım program kullanımıyla uzmanlarca yapılıyor. Villa konfor beklentileri, geçmişten bugüne birikmiş müşteri geri dönüşleri ev tasarımlarına yansıyor. Ortaya konfor beklentilerinin tam karşılığı tek katlı modern prefabrik evler çıkıyor.

Modern tasarımlı hazır evlerin taşıyıcı sisteminde çelik metaller kullanılır. Çelik metal taşıyıcılar çok az yer kaplar ve evin içine en iyi ergonomi ve ferahlık olarak yansır. Üretim yeni nesil teknoloji kullanımıyla gerçekleştirilir. Tasarımda kullanılan özel program üretimde modern makine hattıyla entegre çalışır. Ön üretimli modeldeki modern evler Tıra yüklenerek Türkiye’nin her yerine gönderilir. Firma profesyonellerince kurulum yapılır. Tasarım ve üretimdeki tam uyumla profesyonel kurulum tek katlı modern prefabrik evlerde yaşayanları villa konforuyla buluşturur.

İkinci El Tek Katlı Prefabrik Ev Fiyatları

Hazır evlerde daha fazla ekonomi arayanlar için ikinci el tek katlı prefabrik ev fiyatları merak konusu. Prefabrik konutlar uzun ömürlü ev modelidir. Aynı zamanda birleşim yerlerinden sökülerek tekrar kurulum yapılabilir. Bununla birlikte prefabrik ev fiyatlarında cazip fiyatlar için ikinci elle uğraşmak zorunda değilsiniz. 2+1 ve 3+1’de çok sayıda kampanyalı modelle yeni ev avantajlarını yaşayarak ikinci el tek katlı prefabrik ev fiyatlarını takip etmekten kurtulun. Yeni mimaride tek katlı prefabrik ev sahibi olun.