87 m2 2+1 Prefabrik Ev - Köyceğiz Modeli

  • Banyo 3 m²
  • Banyo 5 m²
  • Antre 9 m²
  • Veranda 8 m²
  • Mutfak 22 m²
  • Yatak Odası 13 m²
  • Yatak Odası 15 m²
  • Salon 20 m²
Şu anda 97 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Şimdi Köyceğiz’de Olmak Vardı

Köyceğiz deyince hemen aklınıza Akdeniz ve Ege’nin birleştiği tabi ve tarihi güzellikleriyle ünlü Muğla ilçesi aklınıza geldi değil mi? Köyceğiz konut modeli de o güzellikler ve tarihi birikimden esinlenilerek geliştirildi. Yaşamın güzelliklerini belirli coğrafyaya sınırlı kalmadan tüm Türkiye’ye taşımak için tasarlandı Köyceğiz.

 

Şehirden doğaya daha yakın yerlere kaçışlar Köyceğiz ile çok kolay, mutluluk dolu ve keyifli. 2+1 Köyceğiz teknolojik üretim sonrası Tıra yüklenerek Türkiye’nin her bölgesine her yerine taşınabiliyor. Uzman montaj ekiplerimizce ortalama 3 gün içerisinde kurulumu tamamlanıyor. Islak zemin fayans ve şap uygulamaları sonrası boya aşamasına geçiliyor. Ortalama iki günde iç ve dış boyası tamamlanan eviniz oturuma hazır hale getirilerek teslim ediliyor.

 

Temel yerleşimi dikdörtgen plana göre yapılmış olan Köyceğiz ön cephede yer alan veranda ve cumba çıkıntılarıyla kare plana yaklaşıyor.

 

13 m2 geniş ve ferah veranda Köyceğiz’in ön cephesinde hemen göze geliyor. Müstakil konutta yaşamı deneyimleyenler iyi bilir veranda müstakil konutun olmazsa olmazıdır. Dört mevsim kullanımda veranda ayrı deneyimler yaşatır. Örneğin baharda bahçenizdeki bitkilerle keyifle uğraşırken yorulduğunuzu hissettiğinizde hemen verandada dinlenirsiniz. Veya yaz akşamları dolunay ve yıldızları temaşa için serinliğiyle veranda ferahlatır sizi. Kışın verandada balık ızgaraya ne dersiniz? Her mevsim farklı yaşam keyfi verandada.

 

Verandanın en sağında yer alan evin orta bölümüne yakın çelik kapı evin içine açılıyor. Eve girişte 8 m2 bir antre alanı yer alıyor. Antreden sola yöneldiğinizde 26 m2 büyüklükte ferah salona kapı açılıyor. Salon evin ön verandasından arkaya kadar uzanıyor. Biri ön veranda kısmına, ikincisi yan bahçeye, diğeri de evin arka bahçesine açılan üç ayrı pencere salonda yer alıyor. Yerleşim planlamasına göre günün her saati salonu güne ışığıyla buluşturmak mümkün.

 

Geniş salonunuzu klasik veya modern dilediğiniz tarzda mobilyalarla zevkinize göre seçimle donatabilirsiniz.

 

Antreden sağa yöneldiğinizde mutfak alanı bulunuyor. Mutfak öne doğru planda cumba çıkıntısıyla bütünleştirilmiş olup ön verandaya paralel vaziyette duruyor. Ön bahçeye bakan pencere mutfağı doğal aydınlıkla buluşturuyor. 3D öneri modellememizde yan bahçe duvar bölümü mutfak tezgahı için önerildi. 12 m2 mutfağa göre oldukça iyi bir ölçüdeki bu alanda mutfak dolaplarınızı zevkinize göre seçim yapabilirsiniz.

 

Plana göre ilerlediğimizde antrenin sağ bölümünde mutfağın arkasında tuvalet ve  banyo yer alıyor.

 

Antreden arka sağ bölüme ilerlediğinizde 12 m2 bir odaya ulaşıyorsunuz. Odayı ebeveyn odası olarak önerebiliriz. Bu odanın paralelinde orta arkaya doğru aynı büyüklükte bir oda daha bulunuyor. Çocuk odası veya genç odası olarak kullanılabilir.

En Çok İncelenenler