Çift katlı prefabrik evler hazır yapı sektöründe geliştirilerek üretilen dubleks konut modelidir.

Müstakil konut taleplerinde en çok ilgi gören konut modelidir. Özel tasarlanan iki katlı prefabrik ev projeleri villa tarzı lüks konutların inşasında da kullanılmaktadır. Modern mimarisi, hızlı üretim ve kurulumu, en iyi iç mekan sunum ergonomisiyle çift katlı prefabrik evler müstakil konutta en çok tercih edilen modellere sahip.

Çift Katlı Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları

Yeni mimari tarzların yansıtıldığı çift katlı prefabrik ev modelleri seçkin göz alıcı tasarımlarıyla öne çıkıyor. Teknolojik üretim mimari tasarım detaylarını en iyi şekilde ortaya çıkmasına yardımcı oluyor. Yine üretim tarzının kazandırdığı hızlı kurulum çift katlı prefabrik ev fiyatlarına ekonomi olarak yansıyor.

Çift Katlı Prefabrik Ev Modelleri

Tasarımlar arasında farklı beklentiler ve aile yaşam tarzlarına özel geliştirilmiş çift katlı prefabrik ev modelleri bulunuyor. Tarzınıza özel modeli 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 plan alternatiflerinde hazırlanmış onlarca tasarım arasında kolayca bulacaksınız.

Standart modellerin yanı sıra kişisel tercihlere özel 6+1 ve üzeri çift katlı prefabrik ev projeleri geliştirilerek üretim yapılabilmektedir.

2+1 Çift Katlı Prefabrik Ev Modeli

2+1 çift katlı prefabrik ev müstakil konutta yaşam alanının bahçede çok daha az yer kaplamasına özel tasarlanmış bir modeldir. Toplam 91 m2 iki kat planında bir ailenin en iyi ergonomide yaşayabilecekleri plan yerleşimi başarıyla ortaya konulmuş. Bu ev aynı zamanda minimal yaşam arzusuyla birlikte villa beklentisini birleştirmek isteyenler için de çok ideal.

Fonksiyonel Kullanım Duble 2+1 Apart Modelinde

Yakın akraba ilişkileriyle dostlukların pekiştirilmesine özel tasarlanmış 2+1 Apart modelle sevdiklerinizle hep birlikte bir arada olun. Çift katlı prefabrik ev modellerinde iki ayrı daire alternatifi tek bir yapıda bir arada sunuluyor.

Binaya ana kapıdan girişte kapalı alanda sağda üst kata çıkan dairenin merdiveni konumlandırılmış. Zemin kattaki daireye girildiğinde sağda genişçe bir salon sol bölünde ise iki ayrı yatak odası plana en iyi ergonomide yerleştirilmiş. Salonun bir bölümünde mutfak alanı yer alıyor. Yatak odalarının arasında ise tuvalet ve duş bulunuyor. Aynı plan üst katta da tekrarlanmış. Böylece tek bir binada iki ayrı akraba veya dost ailenin yaşamı amaçlanmış. Dostlarıyla birlikte müstakil evde yaşam arzusunu gerçekleştirmek isteyenlere özel.

3+1 Çift Katlı Prefabrik Ev Modelleri

3+1 konutta 126, 137 ve 196 çift katlı prefabrik ev modeli olarak beğeniye sunuluyor. Her biri uzmanlıkla yerleşim yapılmış bu modeller yaşam konforuna özel tasarlanmış. 196 m2 plandaki 3+1 eve bitişik olarak kapalı otomobil garajı da eklenmiş.

4+1 Çift Katlı Prefabrik Ev Modelleri

4+1 plandaki evlerin temel özelliği aynı zamanda lüks konut villa beklentilerine özel tasarlanmış olmaları. 128 m2, 138 m2 ve 206 m2 planlar 4+1 çift katlı prefabrik ev modelleri arasında öne çıkanlar. Bu modelde 138 m2 konut en çok tercih edilenler arasında. 206 m2 iki katlı prefabrik ev modeline kapalı otopark da eklenmiş.

Çift Katlı Prefabrik Ev Maliyetleri Ne Kadardır?

Duvardan çatıya varana kadar tüm malzeme ve işçilikler çift katlı prefabrik ev maliyetlerine dahil olarak yapılmaktadır. Çelik kapı, iç oda kapıları, PVC pencereler, elektrik ve su tesisatları, iç ve dış boya ile işçilikler üretici firma sorumluluğunda yapılan hizmetler arasında yer alır.

Evin üretiminde hangi malzemelerin kullanılacağı ve işçilik içerikleri sözleşme kapsamında kayıt altına alınmıştır. Sizin yapmanız gerekenler zemin betonunun atılmasıyla şap, fayans, parke gibi uygulamalar. Bunun dışındaki tüm malzeme ve işçilikler çift katlı prefabrik ev fiyatlarına dahil edilmiştir.

Hızlı üretim ve kurulumuyla prefabrik ev fiyatları zamandan kazandırır. Uzun yıllar kullanım süresince sağladığı enerji tasarrufuyla gider bütçelerinden kazanç sağlar.

Çift Katlı Prefabrik Ev Fiyatları 2023

Bu bölümde verilen çift katlı prefabrik ev fiyatları Ocak 2023 fiyatları baz alınarak hazırlanmıştır. Bu nedenle maliyetler öneri niteliği taşır. Güncel fiyatlarla ilgili satış ofislerimizden bilgi almanızı öneririz.

91 m2, 2+1 Prefabrik Villa fiyatı: 377.000 TL

126 m2, 3+1 Prefabrik Villa fiyatı: 522.000 TL

128 m2, 4+1 Prefabrik Villa fiyatı: 514.000 TL

137 m2, 3+1 Prefabrik Villa fiyatı: 548.000 TL

137 m2, 2+1 İkiz Prefabrik Villa fiyatı: 567.000 TL

138 m2, 4+1 Prefabrik Villa fiyatı: 564.000 TL

196 m2, 3+1 Prefabrik Villa fiyatı: 755.000 TL

206 m2, 4+1 Prefabrik Villa fiyatı: 762.000 TL

(verilen maliyetler Şubat 2023 fiyatlarına göre listelenmiştir.)

Modern Dubleks Prefabrik Evler

Lüks konut beklentilerine özel modellerin sunulduğu modern dubleks prefabrik evler geniş seçim alternatiflerine sahip. Modern tarzıyla göz zevkine hitap ederken hızlı üretim ve kurulumuyla ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

Hayran Bırakan Dubleks Prefabrik Evler

Çift katlı prefabrik ev modelleri konut tasarımında uzmanlaşmış profesyonel ekipçe gerçekleştiriliyor. Tasarımda kullanılan özel yazılım program uzman ekibin özgün konut modellerini ortaya çıkarmasını kolaylaştırıyor. Onlara keyif veriyor, tasarımı zevke dönüştürüyor.

Bu keyifli çalışma ve özgünlük seçiminize özel hayran kalacağınız dubleks prefabrik evleri ortaya çıkarıyor. Seçkin tasarımlar arasında minimal yaşam arzunuza özel tasarlanmış 2+1 konutlardan otoparklı 4+1 modelleri inceleyebilirsiniz.

İki katlı prefabrik evlerimizin her biri yüksek yapı güvenliğinde özel statik hesaplamalara sahiptir. Teknolojik üretimde statik proje değerleri birebir özellikte konuta yansıtılabilmektedir.

Aynı tasarım ortamında lüks villa konutun elektrik ve su tesisat projeleri de uzman ekiplerce hazırlanmaktadır. Tam yangın güvenliği konuta özel projede ortaya konularak üretimde kalite kontrol sisteminde denetlenerek uygulanmaktadır. Sıhhi ve atık su tesisatları en iyi kullanım ergonomisine göre projelendirilmiştir.

En Geniş İç Mekan Dubleks Prefabrik Evlerde

Çelik taşıyıcı sistemlerin kullanımı konut ergonomisi açısından prefabrik evlere önemli bir avantaj kazandırmaktadır. Bu önemli özellik ferah ve geniş iç mekan sunumu.

Klasik konutlarda kullanılması zorunlu kiriş ve kolon gibi taşıyıcı sistemler prefabrik ev modelinde bulunmaz. Bunun yerine çok az yer kaplayan ancak yüksek mukavemete sahip çelik taşıyıcılar kullanılır. Çelik taşıyıcı direkler çok az kütleye sahip olup evin duvar blokları arasında görünmeden işini en iyi şekilde yapar. Çift katlı prefabrik evlerin içine girdiğinizde bu ayrıntıyı hemen fark edersiniz. Duvarlar arasında gözü kesen kolon çıkıntıları, kotu azaltan kirişlerin olmaması iç mekan genişliğini maksimum hale getirir. En küçük odalar bile prefabrik dubleks konutlarda salon büyüklüğünde göze gelir. Ev içinde yaşam kolaylaşır, ergonominin oluşturduğu konfor mutluluğa dönüşür.

Ev Sahibi Olmayı Kolaylaştıran Konut Modeli

Her biri estetik mimari ve iç kullanım ergonomisiyle öne çıkan onlarca seçkin model arasında hayalinizdeki evi mutlaka bulacaksınız. Üstelik hazır projeli modellere ekstra proje tasarım maliyetleri ödemeden.

Dubleks prefabrik evlerle ev sahibi olmaya giden yol çok kolay. Beğendiğiniz model üzerinden sözleşmeniz yapıldığında üretim startı verilmiş oluyor. Duvardan çatıya, su tesisatından elektrik tesisatına, kapı ve pencereye kadar hiç bir malzeme tedarikiyle uğraşmanıza gerek kalmadan evinizin üretimi başlıyor.

Güvenli Evler Teknolojik Hatta Üretiliyor

Yeni evin seçtiğiniz modele göre teknolojik hatta günler hatta saatler içerisinde üretimi tamamlanıyor. Üretim hızında modern ev üretim teknikleri ve teknoloji oldukça önemli.

Projesi hazır olan evin üretimini kolaylaştıran temel etken tasarımdaki programın teknolojik hatla tam uyumda çalışması. Beğenilen proje üretim hattındaki makine bilgisayarına gönderilmekte. Sonrasında üretimin ana unsurları taşıyıcı çelik sistemler bu bantta ilerleyerek imal ediliyor.

Çelik metallerde yapı güvenliğini tehdit eden kaynak gibi geleneksel uygulamaların kullanımı tamamen geride bırakılmış. Bunun yerine cıvata somunlu birleşim sistemine geçilmiş durumda. Çelik metaller hatta ilerlerken boyutlandırma, şekillendirme, kesme, cıvata deliklerinin açılması el değmeden hazırlanıyor. Burada önemli detay her üretimin projeye tam uygunlukta gerçekleştirilmesi.

Bir tarafta tam proje uygunluğunda taşıyıcı çelik sistemler şekillenirken diğer hatta duvar blokları hazırlanıyor. Pencere ve kapıların tedariki tamamlanıyor. Elektrik ve su tesisat malzemeleri hazırlanıyor. Son aşamada kaplama malzemeleriyle iç ve dış boyalar paketleniyor ve eviniz sevke hazır hale geliyor.

Prefabrik Evinizi Nerede İstersiniz?

Modern tasarımlı dubleks prefabrik evinizin üretimi tamamlandı. Şimdi sıra sevkiyatında. Evin nakli Türkiye’nin neresinde kurulum isterseniz oraya gerçekleştiriliyor. Aynı gün sahada hazır edilen firma profesyonellerince kurulum başlıyor.

İşçilikleri Ortadan Kaldıran Yenilikçi Prefabrik Evler

Yeni ev yaptıranlar için en büyük sorun uzun süren işçilik süreçleri. Modern dubleks prefabrik evler profesyonel ekiplerimizce kurulum yapılıyor. Ev sahibi olmak isteyenleri çok sayıda ustayı ayarlayıp ayrı ayrı işçilik bedelleri ödemekten kurtarıyor.

Dubleks Prefabrik Evlerde Firmamızın Yaptığı İşçilikler

 • Prefabrik ev duvar bloklarının ve çelik taşıyıcıların hazır zemin üzerine kurulum
 • Kapı ve pencerelerin montajı
 • Çatı çelik makaslarının montajı
 • Çatı altı yalıtım uygulamaları ve çatı örtüsünün serilmesi
 • Çatı dereleri ve yağmur oluklarının montajı
 • Elektrik tesisatlarının ana şebeke bağlantısına hazır halde yapılması ve armatürlerinin montajlanması
 • Temiz su tesisatının merkezi şebekeye bağlanacak şekilde çekilmesi
 • Atık su tesisatının merkezi şebekeye bağlanabilecek kolaylıkta bina dışına çıkartılarak çekilmesi
 • İç tavan kapamalarının yapılması
 • Kurulum sonrası evin zemin betonuna sabitlenmesi
 • Evin iç ve dış boya işçiliklerinin yapılması

Yukarıdaki sıralamada görüldüğü gibi prefabrik evlerin kurulumu sizi çok sayıda usta sorunundan kurtarır. Evin kurulumu için firmamızca verilen projeye göre zemin betonunu hazırlatmanız yeterli. Son aşamada zemin şap uygulamalarıyla parke ve fayansları zevkinize göre seçerek yaptırabilirsiniz.

İki Katlı Modern Prefabrik Evler

Müstakil konutta hızı ve cazip fiyatlarıyla en çok tercih edilen iki katlı modern prefabrik evler ile siz de yeni ev sahibi olun.

Prefabrik evleri tercih etmeniz için çok sayıda neden var;

 • 2+1’den 5+1’e çok sayıda modern ev tasarımı prefabrik evde,
 • Seçtiğiniz evin projesi hazır. Tasarım yaptırarak proje hazırlatma derdinden kurtulun,
 • Ortalama 20 günde ev sahibi olun. 1 haftada üretiliyor Türkiye’nin her yerinde ortalama 7 günde kurulum yapılıyor. İç ve dış boya uygulamasıyla 20 günde evinize oturabilirsiniz,
 • Çelik taşıyıcı sistemlerin kullanımıyla en iyi yapı güvenliği modern prefabrik evlerde
 • Maksimum genişlikte iç mekan bu evlerde
 • Türkiye’nin her bölgesine gönderilebiliyor,
 • Profesyonel firmamız ekibinin kurulumuyla farklı usta arayışları sona eriyor,
 • Uzun yıllar güvenle kullanılıyor.
 • Yüksek yalıtımıyla kolayca ısınıyor, enerjiden tasarrufla kazandırıyor.

İki Katlı Lüks Prefabrik Evler           

Villa konforunu yüksek bütçelere ihtiyaç duymadan ve uzun inşa süreleriyle uğraşmadan yakalamanız çok kolay. Yeni nesil iki katlı lüks prefabrik evler modern mimaride tasarlandı. Villa beklentilerini karşılamaya en iddialı modern tasarımlar beğeniniz için hazırlandı. Hayalinizdeki villa modelini buradan seçerek hemen sahip olabilirsiniz.

Dubleks Prefabrik Evler Neden Çok İlgi Görüyor              

Dubleks prefabrik evler güvenli, uzun ömürlü, maliyet avantajlı. Bu evleri avantajlı kılan çok sayıda neden var.

Dubleks Prefabrik Evler Neden Çok İlgi Görüyor?

 • Çelik taşıyıcı sistemlerle depreme güvenli konut modeli
 • Modern mimarinin yenilikçi villa tasarımları bu modelde
 • 20 günde villa sahibi olma imkanı
 • Türkiye’nin her bölgesinde istenilen ilinde hızlı kurulum avantajı
 • Uzun yıllar güvenle kullanım
 • Yüksek izolasyonuyla kullandıkça enerji harcamalarından tasarrufla kazandırır.
 • Teknolojik ön üretim sistemi ve işçilik uygulamalarını ortadan kaldıran yenilikçi sistemle dubleks prefabrik ev fiyatları villalar tercihleri için en avantajlısı.

İki katlı prefabrik ev fiyatlarının sahibinden almak için en doğru adrestesiniz. Beğendiğiniz ev modelini seçin uzman güler yüzlü satış temsilcilerimizle hemen iletişime geçin.

Hiç beklemeden dilediğiniz yerde ev sahibi olmak ister misiniz?

Kullanıma hazır konut tarzıyla konteyner ev modellerimizi incelemenizi öneririz.