206 m2 3+1 Prefabrik Ev

  • Balkon 31 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Yatak Odası 17 m²
  • Yatak Odası 21 m²
  • Yatak Odası 24 m²
  • Garaj 34 m²
  • Veranda 4 m²
  • Antre Antre
  • Mutfak 22 m²
  • Salon 24 m²
Şu anda 88 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Lüks Konut Beklentilerine Özel

Fethiye modeli lüks villa beklentilerine özel tasarlandı. Maksimum genişlikte ferah iç mekan sunumu bu konutun öne çıkan özellikleri arasında. Tüm konut modellerimizde olduğu gibi yüksek yapı güvenliği bu evin de vazgeçilmez üstünlüklerinden.

 

Bu konut modelini farklı kılan önemli özellik plana araç otoparkının da eklenmiş olması. Kapalı otopark villa konseptini bütünleyen önemli bir detay.

 

Fethiye modeli 4+1 geniş plan avantajına sahip. Otoparkın da yer aldığı zemin kat günlük yaşam için mükemmel kullanımda planlandı. Binanın ana girişi otoparkın yanında yer alan kapıdan sağlanıyor. Aynı zamanda binaya otopark içerisinden ayrı bir giriş daha bulunuyor. Bu giriş özellikle yağışlı ve rüzgarlı havalarda kullanım konforunu yükseltiyor.

 

Binaya girildiğinde 20 metrekareye yaklaşan genişçe bir antre bizi karşılıyor. Sağa dönüşte 10 m2’nin üzerinde bir antre daha yer alıyor. Bu antrenin hemen sağında salona bir kapı açılıyor. 24 m2 salonda ikisi ön cepheye bir adeti de yan bahçeye bakan üç ayrı pencere kullanılıyor. Bu pencereler sayesinde salon gün boyu doğal ışıkla buluşuyor. Arkaya doğru genişleyen salon eşya yerleşimi için en iyi kombinasyonlara imkan hazırlıyor.

 

Orta antreden tam karşıla geçildiğinde 17 m2 genişlikte bir mutfak sizi karşılıyor. Mutfakta biri yan diğeri de arka bahçeye bakan iki ayrı pencere bulunuyor. Mutfak bahçe güzelliklerini temaşa için en iyi ortam hazırlıyor.

 

Antrenin hemen sol bölümünde tuvalet ve banyo zemin katta plana dahil edilen diğer bölümler arasında yer alıyor.

 

Üst kata çıkış ana giriş antresinin tam karşısında yer alan üzeri ahşap kaplamalı çelik merdivenden geçilerek sağlanıyor. Aynı zamanda merdiven otopark girişinin hemen solunda bulunuyor. Üst kat her yönüyle tam bir yaşam konforu için planlanmış.

 

Üst katta bulunan 4 ayrı oda en iyi kullanım ergonomisinde yerleştirilmiş. Merdiven 14 m2 bir antreye çıkıyor. Merdivenin hemen solunda 17 m2 büyüklükte bir yaşam odası bulunuyor. Bu odayı farklı kılan önde yine 17 m2 büyüklükteki genişçe balkon. Otoparkın üzerinde yükselen balkon ön cephede en iyi seyir keyfine sahip.

 

Merdivenin çıktığı antrenin tam karşısında ön cepheye bakan 10 m2 bir yatak odası bulunuyor. Genç odası veya çocuk odası olarak kullanılabilir. Antrenin sonunda yine ön cepheye bakan 17 m2 büyüklükteki oda ebeveyn yatak odası olarak planlandı. Bu odanın hem ön cepheye hem de yan bahçeye bakan iki ayrı penceresi bulunuyor. Oda içerisinde ayrıca 4 m2 banyo ve tuvalet yer alıyor.

 

Bu odanın hemen yanında arka bahçe ve yan cepheye bakan bir 19 m2 bir oda daha bulunuyor. Bu katta merdivenle arka oda arasına bir adet daha banyo ve tuvalet plana eklenmiş.

En Çok İncelenenler