Tamamen fabrika üretimli kullanıma hazır konut konseptiyle konteyner ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Türkiye’nin her yerine aynı gün yola çıkıyor. Yerine konulur konulmaz konteyner ev yeni bir yaşama kapı açıyor. Tercih eden herkese istediği yerde en pratik şekilde ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşatıyor.

Konteyner Ev Fiyatları

Hazır üretimin getirdiği avantajlar konteyner ev fiyatlarına bütçe ekonomisi olarak yansıyor. Konteyner konut üretimi modern fabrika tesislerimizde oturuma hazır olarak üretiliyor. Türkiye’de istenilen yere sevk edilerek araçtan indirilerek yerine konulan konteyner ev içerisinde yaşam aynı gün başlıyor.

Konteyner Ev Kurulum ve Montaj  Konteyner Ev Teknik Özellikleri

Konteyner Ev Fiyatlarına Dahil Olanlar

 • Ev projesi ile birlikte elektrik ve su tesisat projeleri
 • Çelik sistem alt ve üst şaselerin üretimiyle montaj uygulamaları
 • Duvar panellerinin üretimi ve montaj uygulamaları
 • Kapı ve pencerelerin üretimiyle montaj uygulamaları
 • Elektrik tesisat malzemeleri ve armatürlerine varana kadar hazır uygulaması
 • Atık ve temiz su tesisat malzemeleriyle uygulama işçilikleri
 • Tuvalet, lavabo, duş teknesi ile armatürler ve uygulamaları
 • Menfez, sıvı sabunluk, ayna gibi aksesuarlar ve montajı
 • 42 m2 firmamıza özgü konutun saha işçilik bedelleri 2+1 konteyner ev fiyatına dahildir
 • 35 m2 çatılı konutun saha işçilik uygulama bedelleri 1+1 konteyner ev fiyatına dahildir

Konteyner Ev Avantajları

Konteyner Ev Fiyatları Avantajları

Konteyner ev fiyatlarını avantajlı kılan temel etken konutun tamamen fabrikada üretilmiş olmasıdır. İsraf edilmeden tedarik edilen malzemeler konteyner fiyatlarına ekstra ekonomi olarak yansır. Bant sisteminde imalat ve montaj saha işçilik giderlerini tamamen ortadan kaldırır.

 • Hazır projesiyle konteyner ev proje çizim masraflarını ortadan kaldırır
 • Konut üretiminde kullanılan çelik metaller özel boyda tedariklerle israf edilmeden satın alınır. Modern makinelerde projeye tam uygunlukta işçiliğe gerek duyulmadan şekillenir.
 • Sandviç panel duvar ve çatı sistemleri yine tam boy malzeme kullanımıyla fabrika bant sisteminde üretilir. Malzeme israfı yaşanmaz.
 • Kapı ve pencereler çok sayıda üretildiğinden işçilik ve malzemeden kazanç sağlar.
 • Elektrik tesisatı projeye tam uygunlukta fabrika bant sisteminde konteyner ev fiyatına dahil olarak gerçekleştirilir.
 • Atık ve temiz su tesisatları konteyner ev fiyatlarına dahil olarak yine bant sisteminde uygulanır.
 • Hazır üretimli modeliyle saha işçiliklerine ihtiyaç duymaz. Araçtan indirilip yerine konulur konulmaz oturuma hazır hale gelir. İşçilikten kazandırır.

1+1 Konteyner Ev Fiyatı

Konteyner ev fiyatı 1+1 modelde Şubat 2023 fiyatlarına göre 86.000 TL’dir. Konut fiyatına elektrik tesisatından su tesisatına, WC duş kabin donatılarına ve mutfak evyesi ve dolabına kadar her şey dahildir.

35 m2 Çatılı 1+1 Konteyner Ev Fiyatı

1+1 çatılı 35 m2 konteyner ev fiyatı Şubat 2023 fiyatlarına göre 134.000 TL’dir. Fiyata saha ekstra çatı montaj uygulaması da dahil edilmiştir. Güncel fiyatlar için iletişim sayfamızdan satış temsilcilerimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Konteyner Ev Fiyatı 2+1

42 m2 planıyla hazır konutta en geniş mekan sunumuna sahip 2+1 konteyner ev fiyatı 201.000 TL’dir. Öneri fiyat Ocak 2023 maliyetleri baz alınarak verilmiş olup güncel fiyatlar için satış temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. Fiyata kurulum yeri ünite birleştirme ve ekstra çakı işçilik uygulamaları dahil edilmiştir.

Konteyner Ev Modelleri

Tüm donatılarıyla hazır üretimli konteyner ev modelleri arasından seçim yaparak yeni ev hayalinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Standart üretimler arasında 1+0 ve 1+1 konteyner ev modelleri öne çıkmaktadır. Bu iki model en çok tercih edilen hazır konutlar arasında yer almaktadır.

Modeller arasında 2+1 konutlar da yer almaktadır. Birleşimli sistem avantajıyla yan yana dizilimle planlanan modern konteyner ev modellerinde de hazır projelerimiz bulunuyor. Yine birleşimli sistem avantajıyla iki katlı konteyner ev üretimi gerçekleştirmekteyiz.

1+1 Konteyner Ev Modelleri

Standart üretimli konteyner evler 1+1 planda üretilmektedir. 3x7 metre ölçüdeki konut içerisine iki ayrı odayla birlikte WC ve Duş kabini plana en iyi ergonomide yerleştirildi. Odaların birinde mutfak ihtiyacının karşılanması amacıyla evye ve mutfak dolabı hazır montajlanıyor.

1+1 konteyner evde yaygın tercih edilen 2 ayrı model 7001 plan adıyla tasarlandı. Evin ana kapısından giriş solda yer alan salonun orta kısmından sağlanıyor. Salonun sağ ön kısmında mutfak evyesi ve dolabı bulunuyor. Yine sağ arka bölüme tuvalet ve banyo yerleştirilmiş. Salonun sağ orta bölümünden yatak odasına kapı açılıyor.

En iyi kullanım ergonomisi 1+1 konteyner ev modelindeki bu konutta ortaya konuluyor.

1+0 Konteyner Ev Modelleri

1+0 konteyner ev modeli yazlık ve bağ evi kullanımlarıyla beraber minimal yaşam arzusunun yerine getirmesine özel tasarlandı.

1+0 konut modelinde her biri kullanım ergonomisiyle öne çıkan iki ayrı planda üretim gerçekleştiriyoruz. 2004 modelde sağ kenara yakın bölümden yaşam odasına giriliyor. Sol taraf maksimum genişlikte salona ayrılmış bulunuyor. Sağ ön bölümde salon içerisinden ayrıştırılmamış evye ve mutfak dolabı planda yer aldı. Arka sağ kısımda ise WC ve duş kabini konumlandırıldı.

1+0 konteyner ev modelinde üretilen diğer konut ise 8001 plandaki yapımız. Eve giriş geniş cephe sol kısımdan gerçekleştiriliyor. Giriş ön kısımda mutfak evyesi ve dolabı arka bölümde ise tuvalet duş ünitesi yer alıyor. Salona giriş mutfak ve tuvalet antresinin sağ kısmından sağlanıyor.

Çatılı Konteyner Ev Modelleri

Çatılı konteyner ev modellerinde iki farklı planda üretim yapılmaktadır. Bu modeller 35 ve 42 m2 plan sunumuna sahiptir.

35 m² Çatılı Konteyner Ev Modeli

1+1 ve 1+0 plan alternatifinde üretim gerçekleştirilen 35 m2 çatılı konteyner ev ferah verandasıyla öne çıkar. Standart 3x7 konteyner modelinin üzerine ekstra çatı örtülmüştür. Çatı 7 metre cephe boyunda öne doğru uzatılarak veranda keyfi oluşturulmuştur.

Tek tırla Türkiye’nin istenen bölgesine sevk edilebilmektedir. Kurulumu firma profesyonellerimizce saatler içerisinde konteyner ev fiyatına dahil olarak tamamlanmaktadır.

42 m² Çatılı Konteyner Ev Modeli

2+1 planıyla firmamıza özgü tasarımlar arasında yer alan 42 m2 konteyner ev kullanım ergonomisiyle öne çıkar. Tek tıra yüklenerek Türkiye’nin her iline her köyüne nakliye avantajıyla sevk edilebilmektedir.

Ön sol cephede yer alan verandadan geçerek evin içine girilir. Girişte genişçe bir salon planda yerini almış olup ön sol kısım mutfak tezgahı ve dolabı ayrılmış. Salonun ortasından geçilerek sağa ilerlendiğinde her iki yönde iki ayrı yatak odası yer alır. Orta kısımda WC ve duş kabini bulunmaktadır.

Salon ve odaları oluşturan iki ayrı ünite ve ekstra çatı montajı iki kişilik firma profesyonelimiz ve vinç yardımıyla yerinde 6 saat gibi kısa zamanda kurulum yapılabilmektedir. Yerinde kurulum konteyner ev fiyatına dahil olarak gerçekleştirilmektedir.

Konteyner Ev Sık Sorulan Sorular