91 m2 3+1 Prefabrik Ev

  • Balkon 4 m²
  • Banyo 5 m²
  • Antre 15 m²
  • Yatak Odası 8 m²
  • Yatak Odası 12 m²
  • Veranda 3 m²
  • Veranda 4 m²
  • Banyo 3 m²
  • Salon 37 m²
Şu anda 21 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Daha Geniş Bahçe ve Minimal Yaşam Mimarisi Bu Evde Bir Arada

91 m2 iki katlı 2+1 prefabrik ev küçük metrajlı arsa konut alanlarına özel tasarlandı. Cunda modeliyle aynı zamanda minimal yaşam arzunuzu iki kata taşıyarak gerçekleştirin. Çok az yer kaplayan 2 katlı Cunda konut modeliyle bahçenize daha fazla yer açın.

 

Cunda ile lüks konutta minimal mimari ev tarzının en güzel örneği sergileniyor. Konuta giriş bu modelde de veranda ve balkon yönünün tersinden gerçekleştiriliyor. Çelik kapıdan içeri adım attığınızda antre bölümlemesi olmadan doğrudan salona girmiş oluyorsunuz. Antreye bu planda salon arkasından verandaya geçiş alanına doğru yer verilmiş.

 

37 m2 Amerikan salon tipi minimal mimari tarzı için oldukça geniş ve ferah büyüklükte. Salon dilediğiniz renk ve büyüklükte mobilya seçimi için son derece müsait. Diğer yönde de yemek masası tercihini yine zevkinize göre yapabilirsiniz.

 

Salonun giriş sol bölümü mutfak alanı olarak tasarlanmış. Bu bölümde tarzınıza göre mutfak dolabı ve tezgah tercihi seçiminize özel. Girişin sağ bölümünde tuvalet alanına da planda yer verilmiş.

 

Üst kata salondan yukarıya uzanan merdivenlerden çıkış sağlanıyor. Merdiven karkasında tüm evlerimizde olduğu gibi çelik konstrüksiyon metaller kullanılıyor. Uzun ömürlü ve güvenli merdivenlerin üst kaplamalarında ahşap uygulamalar tercih ediliyor.

 

Merdivenden üst kata çıkıldığında 15 m2 bir antre alanına ulaşıyorsunuz. Merdivenin hemen bitiminde antreden ebeveyn yatak odasına kapı açılıyor. 12 m2 oda içerisini minimal mobilya tercihiyle zevkinize göre donatabilirsiniz. Odadan bir kapı da balkona açılıyor. 4 m2 balkon sabah ve akşam vakitlerinde güzel seyir zevki sunuyor.

 

Bu kattaki bir diğer oda da genç odası. 8 m2 büyüklükteki oda tercihe göre çocuk odası olarak da değerlendirilebilir. Bu kat planı 5 m2 banyo ve tuvalet alanıyla tamamlanıyor.

 

Cunda modeli çekirdek aileler için müstakil konutta en iyi tercihlerden birini oluşturuyor. Modern mimari tarzı lüks konut beklentilerine özel. Konut estetiği farklı mimari kaplama uygulamalarıyla desteklenebiliyor. Kaplama uygulamalarıyla görsel görünümü zengin lüks konutlar hazırlanıyor.

 

Zemin kattaki maksimum genişlikteki yaşam alanı içeride yaşayanlara huzur veriyor. Veranda mutluluğun doğaya açılan kapılarından biri oluyor.

 

Bahçe içerisinde minimal yaşam arzularınızı gerçekleştirmeniz için Cunda en büyük aday. Doğa içerisinde kurulmuş güvenli ve uzun ömürlü bir ev sahibi olmanız bu modelle hiç de hayal değil.

 

Lüks müstakil konutta yaşama hayalinizi ertelemeyin. Cunda ile çok kısa sürede yeni bir evde yeni bir yaşama merhaba deyin. Sevdiklerinizle birlikte nice mutluluklara.

En Çok İncelenenler