138 m2 4+1 Prefabrik Ev

  • Balkon 5 m²
  • Yatak Odası 15 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Yatak Odası 19 m²
  • Antre 15 m²
  • Veranda 5 m²
  • Banyo 10 m²
  • Yatak Odası 12 m²
  • Salon 47 m²
Şu anda 61 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Yaşamınıza Prestij Kazandırın

138 m2 4+1 prefabrik ev lüks konut beklentilerinin en konforlu şekilde karşılanmasına özel tasarlandı. Yeni mimari tasarımı yaşamınıza prestij kazandıracak. En iyi iç plan yerleşimiyle size konforu yaşatacak.

 

Gelin şimdi villa konforunda ev hayalinizi gerçekleştirmek için bu eve daha yakından bakalım. Prestij 138 m2 prefabrik ev tasarımı ön cephede veranda ve balkon yerleşimiyle desteklendi. Zemin kattaki veranda üst katta balkona dönüşüyor. Her biri için 5 m2 büyüklük planda yer verilmiş.

 

Evin girişi yan cephede orta bölümden sağlanıyor. Çelik kapıdan geçilerek içeri girildiğinde 10 m2 antre sizi karşılıyor. Bu kat en iyi yaşam alanı sunumu için 1+1 olarak planlandı.

 

Sol bölümde 37 m2 büyüklükte oldukça büyük bir salon yer alıyor. Salonun ön kısmı yaşam alanı olarak tasarlanmış. Mobilya seçiminizi her tarzda dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Salonun tamamı geniş pencere seçimleriyle doğal ışığın içeri özgürce girişine özel. Salonun arka bölümü mutfak alanı olarak önerilmiş. Mutfak bölümü verandaya açılan sürme kapı ile desteklenmiş. Yaz ve bahar kullanımları için harika bir düşünce. Mutfak tezgahını ve bütünleyici dolapları dilediğiniz tarza göre seçim yapabilirsiniz. Orta bölüme doğru yemek masanızı yerleştirebilirsiniz. Veranda için mobilya seçimi yine tarzınıza göre.

 

Zemin katta yer verilen bir diğer yaşam alanı ise girişe göre arka sol bölümde yer alan oda. 12 m2 büyüklüğe sahip bu oda genç odası şeklinde planlanabilir. Bu katta yer alan bölümlerden biri de tuvalet ve duş alanı. Tuvalet kapı girişinde hemen sol bölümde yer alıyor.

 

Üst kata çıkış tuvaletin bitimiyle başlayan merdivenden ilerleyerek sağlanıyor. Merdiven tamamen çelik karkas sistemle üretiliyor. Üst kaplamada kullanılan ahşap uygulama ile çelik ahşap kombinasyonunun en güzel buluşma örneği sergileniyor.

 

Üst katın ferahlığı 15 m2 geniş antre alanıyla başlıyor. Merdiven başındaki antreden sola iki ayrı oda karşıya ise bir oda kapısı daha açılıyor.

 

Karşıya açılan odanın büyüklüğü 19 m2. Çift kişilik yatak odası olarak kullanılabilir. Manzara özelliğiyle oturma odası olarak da tercih edilebilir. Merdivenin sağındaki ön cepheye bakan oda 15 m2 büyüklüğe sahip. Bu oda önde 5 m2 balkonla desteklenmiş bulunuyor. Ebeveyn yatak odası olarak rahatlıkla seçilebilir.

 

Merdivenin solunda arka kısımda 10 m2 bir oda daha var. Bu oda genç odası veya çocuk odası şeklinde alternatiflerle kullanılabilir.

 

Antrenin tam sağında alt kattakine iz düşümlü tuvalet banyo ile bu kattaki bölümler tamamlanmış oluyor.

En Çok İncelenenler