75 m2 2+1 Prefabrik Ev

  • Banyo 5 m²
  • Banyo 3 m²
  • Antre 4 m²
  • Veranda 10 m²
  • Mutfak 10 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Salon 23 m²
Şu anda 30 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

İnci 2+1 Ev Tercihinde Birinci

Kareye yakın planı ve iç yerleşim ergonomisiyle 2+1 ev konforu İnci modelinde. Zarif dış mimari görünümüyle müstakil konut beklentilerine özel. Konut girişiyle mutfağı kombine eden veranda bahar ve yaz mevsimlerinde favori mekanlarınızdan olacak.

 

İnci modeline yakından baktığınızda dışa yansıyan mimari zarafeti hemen fark edersiniz. Müstakil konut modelinin özgür bakışı hemen üzerinizi kaplar. İnci evi gördüğünüzde doğayla iç içe bir atmosfere girdiğiniz hissi uyanacak.

 

Gelin şimdi İnci eve daha yakından bakalım. Ön sağda yukarıda da vurguladığımız şık veranda hemen gözünüze gelir. Verandanın sol bölümünde ana giriş kapısı bulunurken hemen sağ orta bölümde mutfaktan buraya açılan bir pencere bulunur.

 

Veranda özellikle yaz kullanımlarında çok hoşunuza gidecek. Yeni bir güne uyandığınızda açık havada kahvaltıya ne dersiniz? Verandaya koyacağınız yemek masası ile açık havada kahvaltı ve yemek size çok iyi gelecek.

 

Verandadan içeri açılan çelik kapıdan girdiğinizde salonla bitişik antreye adım atıyorsunuz. Solda bulunan salon için eşya seçiminizi zevkinize göre yapabilirsiniz. Canlı renkler veya pastel renkte mobilyalar gönlünüzce mobilyalar. Salonun biri ön diğeri de yan bahçeye açılan iki ayrı penceresi bulunuyor. Pencereler salonu doğal aydınlıkla buluşturuyor.

 

Ana giriş kapısından sağa döndüğünüzde mutfak kapısı açılır. Mutfağın kapı girişine göre sol bölümü tezgah yerleşimi için hazırlandı. Mutfak tezgah seçiminizi granit, mermer veya laminant gibi malzeme tercihleriyle yapabilirsiniz. Tezgah üzerine dolaplar için minimal tarzda seçim daha doğru tercih olacaktır. Mutfağın evin ön cephesine bakan bölümünde pencere yer alıyor. Pencere mutfağı doğal aydınlıkla buluşturuyor. Aynı zamanda mutfakla veranda arasında bağlantı kurarak köprü oluyor. Mutfakta pişen leziz yemekleri buradan servis edebilirsiniz.

 

Salonla birleşik giriş antresinden geçerek arkaya ulaştığınızda sizi yine mini bir antre alanı karşılar. Antrenin arkaya doğru bölümünden solda tuvalete, sağda da banyoya kapı açılıyor. Antrenin en sol ve sağında iki ayrı oda ile ev bütünleniyor.

 

Arka sağda mutfağa bitişik oda dikdörtgen plana sahip. Mutfağa doğru uzuyor. Genç odası veya çocuk odası alternatiflerinde kullanılabilir. Odanın penceresi evin sağdaki bahçe alanına bakıyor.

 

Evin arkasında soldaki oda ise diğerine göre kareye yakın planda. Bu oda ebeveyn yatak odası için değerlendirilebilir. Odanın penceresi evin sol yanındaki bahçe alanına bakıyor.

 

Dış mimari estetiği ve iç plan kullanım ergonomisiyle ev hayalinizi İnci modeliyle gerçekleştirebilirsiniz. Üretim ve sevk sonrası Türkiye’nin her yerinde uzman ekiplerimizle 2 günde kurulumu tamamlanıyor. Şap ve ıslak zemin uygulamaları sonrası ortalama 2 günde de boyası tamamlanan ev oturumunuza hazır hale getiriliyor.

En Çok İncelenenler