97 m2 3+1 Prefabrik Ev

  • Veranda 9 m²
  • Antre 9 m²
  • Banyo 5 m²
  • Mutfak 10 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Yatak Odası 13 m²
  • Yatak Odası 13 m²
  • Salon 28 m²
Şu anda 70 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Müstakil Konuta Modern Yansımalar

Şirince’de yaşam bir başka güzel. Dış görünümü estetik kazandıran modern yansımalar, içe doğal aydınlığın özgürce girişi bu modelde.

 

Ön cephede ortada veranda iki kenarda cumba çıkıntıları bu modeli son derece estetik kazandırmış. Cumbalar üzerindeki çatı çıkıntıları bu eve adeta canlılık katıyor. Cumbalarda üç yöne bakan açılı pencereler evin doğal aydınlığa açılan kanatları olmuş. Doğal aydınlığı doyasıya yaşayabileceğiniz konut modeli size özel.

 

Şirince’nin ön cephedeki aydınlık pencereleri verandanın iki yanına da taşınmış. Buradan içteki antrenin en iyi şekilde aydınlatılması amaçlanmış. Evi doğal aydınlıkla buluşturan pencereler sağ yan cephede 2 arkada da 4 ayrı pencere ile desteklendi.

 

Bu güzel evin orta veranda alanı 9 m2 büyüklükte tasarlanmış. Dilerseniz ev kurulumu öncesi zemin betonunu öne doğru uzatarak verandayı daha geniş hale getirebilirsiniz. Veranda yaz ve bahar aylarında favori mekanlarınız arasına girmeye şimdiden aday. Eve giriş verandanın ortasında yer alan çelik kapıdan sağlanıyor. Ana kapıdan geçerek içeri girdiğinizde verandaya paralel aynı büyüklükte bir antreye adım atıyorsunuz. Antrenin girişe göre sol antreye doğru ilave bir uzantısı daha bulunuyor. Bu uzantıyla antre L planda yerleşim yapılmış.

 

Antreden sağa yöneldiğinizde konutun önünden arkasına kadar uzanan 28 m2 genişçe bir salona ulaşıyorsunuz. Solun ön cephede cumbanın üçlü, yan cephede 2, arka cephede de 1 olmak üzere toplam 6 ayrı pencere ile aydınlatılıyor. Konutlarda önemsenen günün her vakti doğal aydınlığın doyasıya eve girişi bu salonda mümkün. Salonu dilediğiniz tarzda mobilyalarda zevkinize göre donatabilirsiniz. 3D modellemede cumba yönüne önerilen yemek masasını siz tarzınıza göre diğer yöne de alabilirsiniz.

 

Antrenin girişe göre sağ çaprazından küçük odaya kapı açılıyor. Odanın penceresi arka cepheye bakıyor. Aynı zamanda kapı açıkken antrenin verandaya bakan penceresinden süzülen ışık bu odayla buluşuyor. Odayı kendi planlamanıza göre genç veya çocuk odası olarak düzenleyebilirsiniz.

 

Evin mutfağının kapısı antrede ana giriş kapısının tam karşısına gelecek şekilde konumlandırılmış. Mutfak penceresi evin arka cephesine bakıyor. Diğer odalarda olduğu gibi kapı açıkken verandaya bakan pencereden süzülen ışık mutfakla da buluşuyor. Mutfak tezgahını girişe göre sol cepheye yaptırabilirsiniz. Mutfak dolabı tercihinde minimal tasarımları öneririz.

 

Antrenin sol bitiminde açılan kapı ön cumbaya bakan odanın kapısı. Bu odayı yaşam odası olarak değerlendirebilirsiniz. Veya ihtiyaca göre yatak odasına da dönüştürebilirsiniz.

 

Ön odanın arkasında antrenin L bitiminden kapısı açılan bir oda daha bulunuyor. Sağ arka cephedeki bu odanın penceresi arka bahçeye bakıyor. Yatak odası olarak değerlendirebilirsiniz. Bu odanın ortaya doğru yanında arka cepheye bakan bölümünde tuvalet ve banyo ünitesi bulunuyor.

En Çok İncelenenler