103 m2 3+1 Prefabrik Ev

  • Veranda 10 m²
  • Banyo 4 m²
  • Mutfak 10 m²
  • Yatak Odası 12 m²
  • Yatak Odası 12 m²
  • Yatak Odası 16 m²
  • Salon 35 m²
Şu anda 17 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

En iyi Ergonomi En İyi Konfor

Geniş ve ferah iç mekan sunumuyla Ege en iyi ergonomi ve konfor beklentilerinin tam karşılığı. Aynı zamanda hafif çelik yapı sisteminin verdiği yüksek yapı güvenliği bu evde. Ege konfor ve güveni bir arada yaşamak isteyenlere özel.

 

Kare planın verdiği avantajlar dış estetikle birlikte iç mekan yerleşimine en iyi şekilde yansıyor. Tek katlı konuta ayrı bir estetik kazandıran kırma çatı uygulaması Ege’nin güzel görünümüne yansıyor. Halk dilinde zarf çatı ve beşik örtüsü diye tabir edilen uygulamalar bu konutta kırma çatı altında bir arada kullanıldı. Evin ana bölümlerinin çatı örtüsü zarfa benzer görünümde. Öne doğru veranda uzantısı ise beşik örtüsü şeklinde bütünleniyor.

 

Hazır evlerde sıklıkla kullanılan verandaya evin ön sağ bölümünde bu projede de yer verildi. Müstakil konutta yaşamın önemli bir parçası veranda. Özellikle yaz ve bahar mevsiminde bahçeye en yakın yaşam alanı. Burada kalınan her an doğa ile iç içe olmanın ayrıcalıklarını doyasıya yaşatır.

 

Evin her cephesine yayılan yaşam odaları her birine özgü pencereleriyle konutu her açıdan doğal ışıkla buluşturuyor. Ege konut modeli dıştan bakıldığında en iyi müstakil ev tasarımlarından birini yansıtıyor. Estetik ve güzelliğiyle bakanları hayran bırakan görünüme sahip.

 

Konuta giriş ön cephe sağ bölümde yer alan verandadan geçilerek sağlanıyor. Çelik kapı içeri açıldığında doğal bölümlenmiş bir antre alanına yer verilmiş. Antrenin salonla bütünlük göstermesi için salona bakan duvar çelik kapı arkası hariç tam açıklıkta bırakılmış. Antre salon boyunca uzantısı sonrası odalara açılan kapılar için onu T planda bütünleyen bir birleşeni daha bulunuyor.

 

Ege konut modelinin salonu 35 m2 büyüklüğü ile göz kamaştırıyor. Girişin solunda yer alan salonu biri ön cephede diğeri de yan cephede bulunan iki ayrı pencere doğal aydınlıkla buluşturuyor. Salonu geniş veya minimal tarzda mobilyalarla dilediğiniz şekilde donatabilirsiniz.

 

Salonun karşısında girişe göre sağ bölümde evin mutfağı yer alıyor. 10 m2 büyüklükteki mutfak ön cepheye açılan pencere ile verandaya bağ kuruyor. Mutfak tezgahı için 3D modellemede sağ duvarı öneriyoruz. Minimal mutfak mobilya seçimiyle en iyi ergonomide kullanılabilen bir mekan oluşturabilirsiniz.

 

Giriş antresinden arkaya doğru ilerlediğinizde antrenin T uzantısına ulaşıyorsunuz. Antreden geçildiğinde sol arka bölümde ebeveyn yatak odası bulunuyor. Bu odanın penceresi evin arka bahçesine bakıyor. Oda içerisinde ebeveyn banyo da yer alıyor.

 

Hemen bu odanın yanında arka orta bölünde bir yatak odası daha var. Odayı çocuk odası olarak değerlendirebilirsiniz. Bu odanın paralelinde evin arka sağ bölümünde bir oda daha yer alıyor. Genç odası olarak kullanılabilir. Sağ bölümde orta kısımda evin ortak kullanım WC duş ünitesi yer alıyor.

 

Ege konut modeliyle en iyi konfor, ayrıcalıklı bir yaşam sizi bekliyor.

En Çok İncelenenler