100 m2 3+1 Prefabrik Ev

  • Banyo 3 m²
  • Banyo 5 m²
  • Antre 10 m²
  • Veranda 11 m²
  • Mutfak 10 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Yatak Odası 13 m²
  • Yatak Odası 16 m²
  • Salon 22 m²
Şu anda 61 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Müstakil Konuttaki Tüm Beklentiler Bu Evde

100 m2 Gündoğumu şık tasarımı ve kullanım ergonomisiyle özel. Bu nedenledir ki kısa zamanda müstakil konutta en çok satan modeller arasına girdi.

 

Gündoğumu ile 3+1 daire tipinde güzel bir plan sunuldu. 100 m2 büyüklükle bütünlenen bu plan maksimum genişlikte iç mekan sunumuyla gözde modeller arasına girdi.

 

Çok yer kaplamayan yüksek mukavemetli özel çelik taşıyıcı sistem evin iç mekan sunumuna maksimum katkı sağladı. Yalıtımlı duvar blokları arasında gizlenerek en iyi yapı güvenliği sağlayan çelik taşıyıcılar görünmeden eve güç katıyor. Klasik konut modellerindeki devasa büyüklükteki kolon ve kirişlerin yerine çelik taşıyıcı sistem ev içini alabildiğine genişletiyor.

 

Hazır evlerin genelinde kullanılan verandaya bu konutta da yer verildi. Şık verandalar müstakil konutu doğa ile bütünlüyor. Evle doğa arasında güzelliklere köprü oluyor. Verandada oturarak doğanın güzelliklerini seyre dalmak, kuşların uçuşuna ve güzel cıvıltılarına yakından şahit olmak. Akşamları dingin bir ortamda gökyüzündeki yıldızların güzelliklerini seyre dalmak. Sevdiklerimizle hoş sohbetleri güzel anılar biriktirerek yükseltmek. Huzur ve mutluluk adına ne varsa bu evlerde.

 

Gündoğumu kare plan yerleşimine sahip. Ön cephe ortasında 11 m2 genişlikte veranda yer alıyor. Dilerseniz zemin betonunu veranda hizasında sağa ve sola geniş tutarak alanı çok daha büyük metraja yükseltebilirsiniz.

 

Gündoğumu evimize giriş verandanın sağa doğru ortasında yer alan çelik kapıdan geçilerek yapılıyor. Çelik kapının hemen sol yanında iç antreyi aydınlatmak için şık bir pencereye yer verilmiş. Kapıdan içeri girdiğinizde uzunlamasına giden antre yer alıyor. Antre evin arka cephesinde yer alan tuvalet ve banyo alanında nihayetleniyor. Antre büyüklüğü 10 m2.

 

Antreden ilerlediğinizde yaklaşık orta bölümden sol kısma genişçe salona geçiş sağlanıyor. 22 m2 büyüklükteki salonu ön ve sol cephede yer verilen pencereler aydınlatıyor. 3D yerleşim modellemesinde oturma grubu mobilyalarınızı ön cepheye doğru yerleşim yapmanız önerildi. Siz bunu bir öneri olarak kabul edin, zevkinize göre düzenleyebilirsiniz.

 

Salondan tekrar çıkıp antrede arkaya ilerlediğinizde antre bitimi sola ebeveyn yatak odasının kapısı açılıyor. Odayı yan cepheye açılan pencere doğal ışıkla buluşturarak aydınlatıyor. Oda içerisinde ebeveyn banyo da yer alıyor.

 

Ebeveyn yatak odasından çıkıp antreden tam karşıya ilerlediğinizde arka sağ bölümdeki diğer odaya kapı açılıyor. Alternatif yatak odası olarak kullanabileceğiniz bu odayı yan bahçeye bakan pencere aydınlatıyor.

 

Sağ bölümünü ortasında bir oda daha bulunuyor. Bu odanın penceresi de yan bahçeye bakıyor. Çocuk veya genç odası olarak değerlendirebilirsiniz.

 

Evin mutfağına ise giriş antrenin sağında yer verilmiş. Ön cephedeki pencereden aydınlanan mutfağın tezgahını sağ bölüme zevkinize özel seçimle yaptırabilirsiniz. Evin son bölümü ise antrenin bitiminde arka ortada yer alan tuvalet ve  banyo.

En Çok İncelenenler