51 m2 1+0 Prefabrik Ev

  • Veranda 7 m²
  • Banyo 4 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Salon 20 m²
Şu anda 83 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Müstakil Konut Sahibi Olmanın En Kolay Yolu: 51 m2 Prefabrik Ev

51 m2 ev modeli ekonomik bütçelerle müstakil konut sahibi olmak isteyenlere özel tasarlanmıştır. Kareye yakın planıyla 2+1 daire tipinde ‘kutu gibi ev’ ifadesinin tam karşılığıdır. Amerikan salonda mutfak, iki ayrı oda ve tuvalet duş alanı planda en iyi yerleşimle yerini almış bulunuyor.

 

Maksimum genişlikte veranda evin önünde yer verildi. Özellikle bahar ve yaz kullanımlarında veranda yaşam konforuna ekstra katkı sağlıyor. Müstakil evde doğaya açılan en güzel kapı oluyor.

 

Verandadan geçilerek güvenli çelik kapıdan evin içerisine giriliyor. Henüz girişte genişçe bir salon sizi karşılar. Sol bölüm oturma grupları için ayrılmış. Bu bölümü minimal tarzda tasarlanmış mobilyalar kullanarak daha ergonomik hale getirebilirsiniz. Veranda cephesi ve sol cephede yer alan pencereler salonu doğal aydınlıkla buluşturuyor.

 

Salonun arka sağ bölümünde mutfak alanı bulunuyor. Evin inşa süreci sonrası mutfağı zevkinize göre donatabilirsiniz. Mutfak dolapları, tezgah, fayans seçimi tamamen kendi zevkinize bırakılmış. Mutfak alanının ön bölümü sola doğru yemek masası için ayrılmış bulunuyor. Yemek masasını zevkinize göre açık veya katlamalı modellerden seçimle tercih edebilirsiniz.

 

Yemek masası ile oturma alanını ortaya yerleştireceğiniz TV ünitesiyle doğal bölümleme yapabilirsiniz.

Salonun sağ bölümünden küçük bir antre alanı kullanılarak odalara ve tuvalet bölümüne geçiş sağlanıyor. Ön cephe sağ kısımda yatak odasına yer verildi. Minimal tarzda mobilya seçimiyle çift kişilik yatak odası için bu odayı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu odanın penceresi evin ön cephesine bakacak şekilde tasarlandı.

 

Bu alanın plana göre arka sağ bölümünde ilk oda ile aynı büyüklükte 10 m2 bir oda daha yer alıyor. Bu odayı çocuk veya genç odası olarak planlayabilirsiniz. Oda penceresi arka bahçe bölümüne bakacak şekilde yerleştirildi.

 

İki odanın orta bölümünde tuvalet ve duş alanı yer alıyor. Projeli su tesisatında çamaşır makinesi bağlantısı için yer ayrılmış bulunuyor. Klozet, duş teknesi ve lavabo üniteleri yeni trend modellerden seçilerek gönderilmektedir. Tuvaletin bahçeye bakan arka duvarına havalandırma penceresi yerleştirildi.

 

En iyi ergonomide plan yerleşimine sahip 51 m2 prefabrik evle ev hayalinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Tek araçla Türkiye’nin her yerine sevk ediliyor. Bu ev uzman montaj ekiplerimizle ortalama 2 gün içerisinde kurulum yapılıyor. Evin kurulumunda duvardan çatıya tüm inşa süreçleri tamamlanıyor. Kapı ve pencereler, çatı örtüsü, elektrik ve su tesisat uygulamaları gerçekleştiriliyor.

 

Kurulum sonrası iç şap atılması ile ıslak zemin fayans uygulamalarını tamamlandığınızda boya ustaları tekrar evinizi boyamaya geliyor. 1 – 2 günde iç ve dış boyaması tamamlanan 2+1 ev oturumunuza hazır hale geliyor.

En Çok İncelenenler