28 m2 1+0 Hobi Bahçesi

  • Veranda 4 m²
  • Banyo 4 m²
  • Yatak Odası 6 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Salon 21 m²
Şu anda 28 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Doğayla ilgili Hobilere Özel Ev: Hobi Ev

Hobi ev hobi bahçesi ihtiyaçlarına özel tasarlandı. Güvenli konut modelinde sahip Hobi deprem gibi afetler sonrası için de kullanım alternatifi sunuyor. Aynı zamanda olası pandemi kısıtlamalarında güvenle yaşayabileceğiniz ikinci eviniz olacak.

 

1+0 planda 28 m2 yaşam alanı en iyi kullanım ergonomisine göre uzmanlıkla planlandı. Minimal mimari tasarımıyla doğada doğa ile iç içe. Hafta sonları veya tatil günleri hobi bahçesi evinize her gidişinizde içinizi ayrı bir heyecan kaplayacak. Bahçenizde bitkilerle uğraşmanın, domates yetiştirmenin, biberi dalından koparmanın heyecanını yaşayacaksınız. Toprakla gün boyu uğraşmanın sonunda minimal evinizde keyifli bir dinlenme sizi bekliyor olacak.

 

Hobi ev hobi bahçesi içerisinde çok az yer kaplayacak şekilde tasarlandı. Minimal mimari tasarımda ihtiyaçlara en iyi kullanım konforu yaşatacak ergonomiye özen gösterildi. Sonuçta hobi bahçe evlerinin en iyi örnek planlarından biri ortaya çıkarıldı.

 

Hobi bahçesi evine dıştan bakıldığında ön cephede şık veranda hemen fark edilir. 8 m2 mekanıyla veranda doğa ile iç içe bir yaşam için evin ana bağlantısını kuruyor. Verandadan geçilerek sağa yakın bölümde yer alan çelik kapıdan hobi bahçesi evine giriş sağlanıyor. 17 m2 büyüklükteki yaşam alanı hobi bahçenizde size konforlu bir ev sunuyor. Banyo ve tuvalet alanı girişte hemen sağ bölüme yerleştirildi. Salonun arka sağ bölümü mutfak tezgahı için planlandı. Minimal tarzda mutfak dolaplarınızı zevkinize göre seçim yapabilirsiniz.

 

Salonun sol ve arka bölümünü yine minimal tarzda oturma grubu seçimiyle dilediğinizce düzenleyebilirsiniz. Salonda biri ön cephe diğeri de arka cephede olmak üzere iki ayrı pencere planlandı. Yapıya özel büyüklükteki pencereler gün boyu hobi bahçe evinizi doğal aydınlıkla buluşturacak.

 

Maksat doğa ile iç içe bir yaşam olunca hobi eviniz dilediğiniz yerde yanınızda. Kaba kurulumu bir günde tamamlanıyor. Konuta özel projeli elektrik ve su tesisat uygulamaları da aynı gün içerisinde tamamlanıyor. Zemin şap ve fayans uygulamalarını tamamladığınızda firmamızdan boya randevusu oluşturmayı unutmayınız. Ortalama bir günde iç ve dış boyası tamamlanan hobi bahçe evinize çok kısa zamanda sahip olabilirsiniz.

 

Hobi bahçe evinize sahip olmak için şehre yakın lokasyonda bir arsanız bulunuyorsa hemen harekete geçin. Baharın ve yazın doğaya yansıyan güzelliklerini yeni evinizde seyre dalın. Kışın karın toprakla ilk buluşmasını, üst üste birikerek bembeyaz görünüme bürünmesinin zevkini kaçırmayın.

 

Hobi bahçe evinizde baharda tabiatın yeniden uyanışını, toprağa düşen yağmurun hoş kokusunu bizzat yaşayarak hissedin.

En Çok İncelenenler