73 m2 2+1 Prefabrik Ev

  • Antre 6 m²
  • Veranda 10 m²
  • Banyo 5 m²
  • Mutfak 8 m²
  • Yatak Odası 12 m²
  • Yatak Odası 12 m²
  • Salon 20 m²
Şu anda 48 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Müstakil Konutta En Çok Tercih Edilen Modellerden Yayla

Yeni mimari tasarımıyla 2+1 prefabrik yayla ev Türkiye’de müstakil konutta en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Yaşadığı şehre yakın mekanlarda veya köylerde ikinci bir ev sahibi olmak isteyenler bu modeli yoğun bir şekilde tercih ediyor.

 

73 m2 büyüklüğü ile konut finansmanını kolaylaştıran hazır ev üretim teknolojisi avantajları bu modele yansıyor. Üretim sonrası tek araçla Türkiye’nin her yerine sevk ediliyor. Saha kurulumu ortalama iki günde tamamlanıyor. Elektrikle sıhhi ve atık su tesisatları konuta özel projeli. Tesisat uygulamaları montaj günlerinde uzman profesyonel kurulum ekibince tamamlanıyor.

 

Yayla ev dış mimari tasarımıyla bahçe konut konseptlerine en uyumlu modeller arasında. Bahçe bütünleşmesine en iyi yaşam alanı veranda bu konutun ön cephesinde hemen göze çarpıyor. Sağ öndeki veranda 10 m2 büyüklükte yaşam alanı sunuyor. Bu modelde veranda mekan sunumunu daha da genişletmek elinizde. Evin kurulumun yapılacağı beton zemini bir miktar daha uzun tutarak veranda konforunu daha da artırabilirsiniz. Evinizin verandası özellikle bahar ve yaz kullanımlarınızda vazgeçilmez yaşam alanlarından olacak.

 

Evin içine giriş ön sağda bulunan veranda alanından geçerek sağlanıyor. Eve girişte sola doğru L planda bir antre yer alıyor. Antre alanı 6 m2 olarak planda yer buldu. Giriş yönüne göre antrenin sağ kısmında yer alan kapıdan mutfağa geçiş yapılıyor. 8 m2 mutfak alanı penceresi ön cephede olup verandaya servis buradan gerçekleştirilebiliyor. 3D model planımızda mutfak tezgahı için sağ duvar yönü önerildi. Mutfak dolapları için dilediğiniz kapak deseninde minimal tasarımları önerebiliriz.

 

Salona geçiş antreden sola dönüşle yapılıyor. Salon estetik cumba çıkıntısıyla evin ön cephesine doğru uzuyor. Salon büyüklüğü 20 m2. Salonun doğal aydınlığı için biri ön cephede diğeri de yan cephede olmak üzere iki ayrı pencere planda yerini aldı. Salon mobilya tercihi için 3D modellemede bir yerleşim önerisinde bulunduk. Buna göre veya zevkinize özel seçimle mobilya yerleşimi yapabilirsiniz.

 

Giriş antrenin karşı bitiminde arka sağa gelen bir yatak odası bulunuyor. Oda büyüklüğü 12 m2. Aynı odanın izdüşümü bu odanın hemen solunda yer alıyor. Bu odalarda arka bahçeye bakan birer adet pencere bulunuyor. Odalardan birini ebeveyn yatak odası diğerini de çocuk veya genç odası olarak düzenleyebilirsiniz.

 

Planda sol bölümde salonla arka oda arasında tuvalet ve banyo alanı yer alıyor.

 

Uzun ömürlü, güvenli ve uygun bütçeli müstakil konut tercihlerinde Yayla ev size özel. 2+1 planda en iyi ergonomide plan yerleşiminin konforunu deneyimleyin.

En Çok İncelenenler