45 m2 2+1 Prefabrik Ev

  • Veranda 4 m²
  • Banyo 4 m²
  • Yatak Odası 6 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Salon 21 m²
Şu anda 32 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Doğanın Güzelliklerine Uzanan Nostalji

Modern hayat önemli kolaylıklar sunsa da yaşadığımız şehrin karmaşası geçmişte yaşadığımız güzelliklere özlemimizi artırıyor. Her geçen gün doğa ile iç içe bir yaşam arzusu içimizde daha da canlanıyor.

 

Nostalji konut modeli doğayla iç içe bir yaşam arzularına özel tasarlanmış ev modellerimiz arasında yer alıyor. Model aynı zamanda minimal yaşam beklentilerini de karşılamaya özel.

 

Nostaljinin ergonomik planı doğa ile iç içe ortamda en iyi yaşam konforu hazırlar. Dışardan bakışta girişe konumlandırılan şık veranda hemen dikkatinizi çeker. Verandadan geçerek ana giriş çelik kapıdan içeri adımınızı attığınızda 21 m2 genişçe salon sizi karşılar. Salon ön cephe boyunca uzanır. Ön cephede iki sol yan cephede 1 adet olmak üzere genişçe pencereler yerini almıştır. Pencereler uzun gündüzler boyunca doğal ışığın iç mekana girişini sınırsız kılar.

 

Salon planlamasında 3D üzerinden size yardımcı olacak yerleşim alternatifi hazırladık. Sol bölümü yaşam odası olarak dilediğiniz mobilyalarla donatabilirsiniz. Duvarlara tablo ve mobilya üzerlerine biblo ile salonunuza tarzınızı yansıtabilirsiniz. Salonun sağ bölümü tamamen mutfak alanı olarak önerildi. Sağ duvar bölümüne tezgah yerleşimi yapabilirsiniz. Yemek masası ön kısma alınabilir. Mutfak dolaplarını minimal tasarımlardan seçerek zevkinize göre yaptırabilirsiniz.

 

Salondan arkaya doğru ilerlediğinizde kapıların açıldığı mini bir antre alanı yer alıyor. Bu alandan geçildiğinde arka sol bölümde ebeveyn yatak odasına planda yer verildi. Oda penceresi evin sol bölümündeki bahçeye bakıyor. Bu bölümde arka sağ kısımda bir oda daha bulunuyor. Bu odayı genç odası veya çocuk odası alternatifiyle değerlendirebilirsiniz. İç plan orta sağ bölümde yer alan tuvalet ve duş ünitesiyle nihayet buluyor.

 

Nostalji ev modeli ile 2+1 daire tipinde minimal mimarinin en güzel örneklerinden biri sunuluyor. Nostalji konut modeli güvenli, uzun ömürlü sistemle yeni nesil teknolojilerin kullanımıyla üretiliyor. Üretim sonrası tek bir araçla Türkiye’nin her yerine sevk ediliyor. Firma profesyonellerimizce aynı gün içerisinde montajı tamamlanıyor. Konuta özel projeli elektrik ve su tesisat uygulamaları da aynı ekiple montaj günü tamamlanıyor. Zemin şapı ve ıslak zemin seramik, parke gibi uygulamaları yaptırdığınızda boya ekiplerimiz sahaya geliyor. 1-2 günde boyası tamamlanan Nostalji ev oturumunuza hazır hale geliyor.

 

Şimdi Türkiye’nin her yerinde ikinci yeni bir ev sahibi olmak Nostalji ile çok kolay. Doğaya yakın bir ortamda yeni bir yaşam Nostalji ile size özel. Çok ekonomik konut bütçe paketiyle hemen ev sahibi olun.

En Çok İncelenenler