123 m2 3+1 Prefabrik Ev

  • Mutfak 16 m²
  • Antre 13 m²
  • Veranda 6 m²
  • Banyo 4 m²
  • Banyo 6 m²
  • Giyinme Odası 6 m²
  • Banyo 12 m²
  • Banyo 14 m²
  • Banyo 17 m²
  • Salon 29 m²
Şu anda 62 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

123 m2 Kardelen Geniş Ev Beklentilerin Tam Karşılığı

Modern tasarımı, en iyi kullanımda maksimum genişlikte plan yerleşimiyle 123 m2 Kardelen beklentilerinizin tam karşılığı.

 

İç mekan genişliği salondan mutfağa arakaya uzanan tüm odaları yansıyor. Buna yapı modelinin kazandırdığı ekstra mekan avantajı da ekleniyor. Klasik konut modellerindeki devasa yer kaplayan kolon ve kirişler bu özel konutta yok. Evin yapı güvenliği yüksek mukavemetli çok az yer kaplayan çelik konstrüksiyon metallerle sağlanıyor. Çelik taşıyıcılar yalıtımlı duvar blokları arasında gizlenerek geniş iç mekana giden yolu sonuna kadar aralıyor.

 

Konuta dıştan bakıldığında ön cephede sağlı sollu cumba çıkıntıları hemen dikkati çekiyor. Ortada yer alan veranda dış mimari görünümü bütünlüyor. Veranda yaz ve bahar kullanımlarında iç plan maksimum genişliğine ekstra katkı sağlıyor.

 

Evin içerisine giriş verandadan geçilerek plana göre tam ortadan gerçekleştiriliyor. 13 m2 büyüklükte T planda bir antre yer alıyor. Giriş kapısının hemen sağında antreyi doğal aydınlıkla buluşturmak için dar yüksek bir pencere yerleştirildi. Girişte Antrenin hemen solundan pencereleri ön ve sol cepheye bakan salona geçiş sağlanıyor. 29 m2 büyüklükteki salon ön cephede bir sol yan cephede iki olmak üzere üç ayrı pencere ile aydınlıkla buluşuyor. Salon yerleşimini zevkinize göre mobilya seçimiyle dizayn edebilirsiniz. 3D plan yerleşiminde salon düzeni için size fikir verecek dizilim kombinasyonuna yer verdik.

 

Antrenin solundan mutfağa açılan kapı yer alıyor. Mutfağın geniş penceresi ön cepheye bakıyor. Mutfak tezgahı yerleşimi için sol cephe planlandı. Mutfak dolap seçiminizi de zevkinize göre yapabilirsiniz.

 

Antrenin devamında sağa dönüldüğünde ebeveyn yatak odasına ulaşılıyor. Ebeveyn yatak odası 17 m2 olup bu metraja ilaveten 6 m2 giyinme odası ve 4 m2 ebeveyn banyo yer alıyor. Ebeveyn yatak odası için 3D çizimde bir örnek hazırlayarak değerlendirmenize sunduk.

 

Antrenin girişe göre tam karşı bitiminden 12 m2 bir odaya daha kapı açılıyor. Bu oda binanın arka orta bölümünde bulunuyor. Tercihe göre genç odası veya çocuk odası olarak değerlendirilebilir.

 

T plandaki antrenin sola açılımı sonundan diğer yatak odasına kapı açılıyor. Bu oda planda konutun arka sol bölümünde yer alıyor. Oda büyüklüğü 14 m2. Diğer oda ile bu oda arasında arka bölümde genel kullanım tuvalet ve banyo alanı planda yer alıyor.

 

3+1 planıyla Kardelen 123 m2 tek katlı lüks konut modelinde geniş iç mekanı arayanlara özel.

En Çok İncelenenler