87 m2 2+1 Prefabrik Ev

  • Banyo 4 m²
  • Antre 8 m²
  • Veranda 13 m²
  • Mutfak 12 m²
  • Yatak Odası 12 m²
  • Yatak Odası 12 m²
  • Salon 26 m²
Şu anda 86 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Evinizi Doğanın Renklerine Açın

Yedirenk müstakil ev tercihlerinin favori konut modeli. 3+1 konut tipiyle geniş mekan beklentilerinin tam karşılığı.

 

Yedirenk evde geleneksel ve modern mimarinin en iyi kombinasyonlarından biri sergileniyor. Bir tarafta şık cumba diğer yanda geniş veranda ile bu evde yaşam bir başka güzel.

 

Müstakil konutta doğayla iç içe güzelliklerle yaşamanıza aday bu ev Türkiye’nin her bölgesinde kurulum yapılabiliyor. Yalıtım özellikleri kullanılacağı bölge iklim şartlarına göre izolasyon uygulamalarıyla donatılabiliyor. Ferah ve geniş iç mekan sunumu ve estetik mimari görünümüyle Yedirenk evinizi nerede isterseniz orada.

 

Evin ön cephesinde sağa doğru uzayan geniş veranda albenisiyle göze çarpıyor. Burada yaşam için şimdiden hayal kurmak bile güzel. Evin içerisinde yer alan 3 oda ve 1 salona veranda alternatifini de eklediğinizde yaşam alanı sayısı oldukça çeşitleniyor. Geniş veranda yaz ve bahar kullanımlarında doğaya daha yakın olmak isteyenlere özel. Bahçenizde toprakla uğraşmanın tadını çıkarırken yorulduğunuzda hemen verandada tatlı bir mola verebilirsiniz.

 

Verandanın sol bölümüne yakın ana çelik kapıdan geçerek eve giriş sağlanıyor. Evin içerisine girdiğinizde planda odalara geçiş için antreye yer verilmiş. Antrenin doğal aydınlığı için hemen içten bakıldığında çelik kapının sağ tarafında şık bir pencereye yer verilmiş. Gündüzleri antre bu özel pencereden süzülen ışıkla doğal aydınlıkla buluşuyor.

 

Antreden sağa dönüldüğünde boydan boya arkaya kadar uzayan genişçe bir salon bulunuyor. Geniş salon 3 ayrı pencere ile aydınlatılıyor. 3D mimari plan önerisinde verandaya bakan ön cephe bölümü oturma grubu mobilyaları için önerildi. Amerikan mutfak stilindeki salonun ileri arka bölümü ise mutfak alanı olarak önerildi. Mutfak tezgahını salonun arka geniş duvarı boyunca yaptırabilirsiniz. Tezgah üstü kısımları ve sol duvar bölümleri mutfak dolapları için değerlendirilebilir.

 

Girişe göre antrenin arkaya doğru bitiminde bir oda bulunuyor. Bu oda çocuk odası veya genç odası olarak düzenlenebilir. Oda penceresi evin arka bahçesine bakıyor.

 

Antreden sola doğru ilerlediğinizde arka solda yer alan ebeveyn odasına geçiş yapıyorsunuz. Bu odanın da penceresi arka bahçeye bakıyor.

 

Antreden sol öne dönüldüğünde öndeki odaya giriş sağlanıyor. 3D yerleşimde bu oda ebeveyn yatak odası olarak önerilse de alternatif oturma odası olarak da değerlendirilebilir. Şık cumba çıkıntısı dıştan bu odanın estetiğini bütünlüyor. Penceresi evin ön giriş bahçe bölümüne bakıyor.

 

Solda yer alan ön cumbalı oda ve arka oda arasındaki tuvalet banyo ile iç plan tamamlanıyor.

 

3+1 evde şıklığı ve iç ergonomisiyle Yedirenk müstakil konuttaki tercihiniz olacak.

En Çok İncelenenler