83 m2 2+1 Prefabrik Ev

  • Banyo 5 m²
  • Veranda 12 m²
  • Antre 7 m²
  • Mutfak 10 m²
  • Yatak Odası 12 m²
  • Yatak Odası 14 m²
  • Salon 22 m²
Şu anda 93 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Yüksek Beklentileri Ekonomik Çözümlerle Karşılayan Ev

Müstakil ev hayallerini gerçekleştirmek için en büyük aday Yükselen Mavi. Konfor beklentilerinizden taviz vermeden en iyi konuta sahip olun. Yazda, kışta, baharda her zaman müstakil bir evde yaşamanın keyfini sürün.

 

Yükselen Mavi 2+1 konut tipinde en kullanışlı planlardan birine sahip. Bu nedenledir ki 2+1 evde en çok tercih edilen model. Kaynaksız yeni nesil teknolojinin kazandırdığı imkanlarla sadece 2 günde kurulum tamamlanabiliyor. Islak zemin ve şap uygulamaları tamamlandığında da ortalama yine iki günde iç dış boyası uygulanarak oturuma hazır hale geliyor. Yeni nesil üretim teknolojisi, iyi yalıtım, konfor sunan ergonomi bu evde bir arada. Şimdi Yükselen Mavi’ye daha yakından bakalım.

 

Yeni nesil modern mimari tasarımın yansımalarını Yükselen Mavi ev modelinde de hemen fark ediliyor. Ön cephe sağ bölümde şık veranda ilk bakışta dikkat çekiyor. 12 m2 geniş mekan sunumuyla veranda bu evde yaşamı bütünleyen mekanlar arasında. Doğayla iç içe yaşam için bağ kurmak istediğiniz her an verandaya adım atmanız yeterli.

 

Yükselen Mavi eve giriş verandanın solunda konumlandırılan çelik kapıdan geçerek sağlanıyor. Kapıdan eve girdiğinizde 7 m2 antreyle buluşuyorsunuz. Giriş kapısı karşısındaki tuvalet bölümüne kadar uzanan antreden tüm odalara geçiş sağlanıyor.

 

Antreden sola yöneldiğinizde ilk bölüm evin salonunu oluşturuyor. 22 m2 genişçe salon biri ön cepheye diğeri de sol bahçeye bakan iki ayrı pencere ile aydınlıkla buluşuyor. 3D modelleme yerleşim önerisinde salonunuzun oturma grupları için ön cephe kısmı belirtilmiş bulunuyor. Bu yerleşimi siz tarzınıza göre yapabilirsiniz. Arka bölümde ise yemek masası yerleşimi yer almaktadır.

 

Salondan tekrar antreye çıkarak arkaya ilerlediğinizde sol bölümde ebeveyn yatak odası yer alıyor. Bu odanın penceresi evin sol cephe bahçe bölümüne açılıyor. 14 m2 büyüklükteki bu odayı zevkinize göre minimal tarz yatak odası mobilyası seçimiyle donatabilirsiniz.

 

Evin orta en arka cephesinde tuvalet ve banyo yer alıyor. Arka sağ bölümde evin ikinci odası bulunuyor. Çocuk odası veya genç odası olarak düzenleyebileceğiniz bu odayı sağ yan bahçeye açılan pencere aydınlatıyor. Bu odanın mobilya seçiminde minimal tasarımları değerlendirmenizi önerebiliriz.

 

Yükselen Mavi evin son bölümü sağ önde bulunan mutfak alanı. Mutfağın biri konutun sağ cephesine diğeri ise verandaya açılan iki ayrı penceresi bulunuyor. Ön cephedeki pencere veranda ile bağ kurmak için çok iyi düşünülmüş. Evin hanımı mutfakta yemek hazırlığı yaparken verandada oturanlarla hoş sohbetini sürdürebilir.

En Çok İncelenenler