64 m2 2+1 Prefabrik Ev

  • Veranda 10 m²
  • Banyo 3 m²
  • Yatak Odası 9 m²
  • Banyo 15 m²
  • Salon 27 m²
Şu anda 85 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Minimal Yaşam Arzusuna Özel Ev

Şehrin karmaşasının yol açtığı sorunlar minimal yaşam arzusuna yönelimi artırıyor. Beton binalarda kat kata yaşam, bitmeyen trafik, kalabalığın getirdiği gürültü, betonlaşmayla yeşilin yok oluşu gibi önemli sorunlar şehrin çıkmazını oluşturuyor. Durum böyle olunca doğaya daha yakın alanlarda minimal yaşam arzusu her geçen gün artıyor.

 

2+1 konut tipindeki Söğüt ev modeli minimal yaşam beklentilerinin tam karşılığı. 64 m2 kareye yakın planda iç yaşam alanları çok iyi yerleştirilmiş. Ön cephedeki veranda bu evin de özel yaşam alanları arasında yerini almış. Burada geçen her dakika doğa ile iç içe geçirilen bir zaman anlamına geliyor. Veranda alanı 10 m2.

 

Konuta giriş verandanın sağ bölümünde yer alan çelik kapıdan geçilerek sağlanıyor. Verandadan içeri girdiğinizde doğrudan salona adım atmış oluyorsunuz. Amerikan tarzı salon mutfakla birlikte kurgulandı. 3D plan modellemesinde de görüleceği gibi salonda harika mobilya yerleşim kombinasyonları yapılabilir. 27 m2 büyüklükteki salon gündelik kullanımda büyük işleve sahip olacak. Salonu üç ayrı cephede konumlandırılan pencereler doğal ışıkla buluşturuyor. Pencereler biri ön cephede, biri sol yan cephede, bir diğeri ise arka cephede yer alıyor.

 

Salonun arka bölümü mutfak kullanımı için öneriliyor. Mutfak tezgahı ve dolaplar için iç sağ köşede özel yer ayrılmış bulunuyor. Minimal tasarımda mutfak tezgahı ve dolaplarının seçimini zevkinize göre yapabilirsiniz. Salondaki mutfağın arka sol bölümü yemek masası konularak değerlendirilebilir.

 

Diğer odalara geçiş salondan antre alanı gibi uzayan bölümden sağlanıyor. Bu alanda sağa açılan ilk kapı ön cepheye bakan odaya ait. Ön cephedeki pencereden doğal aydınlıkla buluşan bu oda ebeveyn yatak odası olarak değerlendirilebilir. Yatak odası için de minimal tarz mobilya seçimi önerilebilir.

 

Salondan sola yöneldiğinizde arka bölümdeki diğer odaya ulaşılıyor. 9 m2 bu oda genç odası veya çocuk odası olarak değerlendirilebilir. Oda çamaşır odası olarak da kullanılabiliyor. Arkadaki küçük odanın aydınlatma penceresi arka bahçeye açılıyor.

 

Evin son bölümü iki oda arasında sağ bölümde konumlandırılan mutfak ve banyo alanı.

 

Minimal yaşam arzusunu gerçekleştirebilmenizin kolay yollarından biri Söğüt modeli. Söğüt ev modelinin kurulumu uzman montaj ekiplerimizce iki günde tamamlanıyor. Sonrasında zemin şap ve ıslak zemin uygulamalarını yaptırmanız yeterli. Bu uygulamalar sonrası evinize uzman boya ekiplerimizi yönlendiriyoruz. İki günde iç ve dış boya işçiliğini tamamlayan ekibimiz evinizi oturuma hazır hale getiriyor. Söğüt’le müstakil şirin bir ev hayalinizi ertelemeden gerçekleştirebilirsiniz.

En Çok İncelenenler